Brand-Rex

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
60,48 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 50,82 RON
SC UPC MM Connector - 50/125 OM3
Cod produs: BCFOCUCFTOM3001
Garantie :12 Luni..
30,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 25,52 RON
Single Gang Back box UK - 32mm deep
Cod produs: BCMMCSGBB32001
Categorie:AllTip:Single Gang BackboxDimensiune:32 mm deepGarantie :12 Luni..
17,92 RON
In Stock
Fără TVA: 15,06 RON
Single Gang Back box UK - 44mm deep
Cod produs: BCMMCSGBB44001
Categorie:AllTip:Single Gang BackboxDimensiune:44 mm deepGarantie :12 Luni..
2,17 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1,82 RON
Snap in Jack Blank - Black
Cod produs: BCMMCJAKBLK2
Tip:Snap in Jack BlankMarime:Applications:-Equipment racks-CabinetsGarantie :12 Luni..
4,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4,17 RON
ST Armoured Uni OS2 / 4 Fibre
Cod produs: BCGF008UNI04STALU
Fibre:Categorie:Tip:Model:Culoarea invelisului:Siguranta la foc:Garantie :12 Luni..
3.486,74 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.930,03 RON
Constructie:Conductor: 23 AWG Plain Annealed Copper WireInsulation: Cellular PolyolefinDiameter: 1.3..
4,07 RON
In Stock
Fără TVA: 3,42 RON
Constructie:Conductor: 23 AWG Plain Annealed Copper WireInsulation: Cellular PolyolefinDiameter: 1.3..