Perle Systems

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
3.719,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.125,74 RON
Media Converter C-100MM-S2ST20
Cod produs: PS5061040
Descriere:C-100MM-S2ST20 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mu..
6.021,13 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.059,77 RON
Media Converter C-10GT-SFP
Cod produs: PS5061550
Descriere:C-10GT-SFP - 10 Gigabit Ethernet Media Converter Module. 10GBase-T (RJ-45) [100 m/328 ft.]..
6.021,13 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.059,77 RON
Media Converter C-10GT-XFPH
Cod produs: PS5061560
Descriere:C-10GT-XFPH - 10 Gigabit Ethernet Media Converter Module. 10GBase-T (RJ-45) [100 m/328 ft...
1.532,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,06 RON
Media Converter C-4GPT-DSFP
Cod produs: PS5061570
Descriere:C-4GPT-DSFP - Protocol Transparent Media Converter module with dual SFP slots (empty). Sup..
7.962,25 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.690,97 RON
Media Converter CM-10G-STS
Cod produs: PS5062500
Descriere:CM-10G-STS - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with dual SFP+ slots (empt..
11.213,83 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 9.423,39 RON
Media Converter CM-10G-XTS
Cod produs: PS5062510
Descriere:CM-10G-XTS - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with one XFP slot (empty) ..
19.469,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 16.361,12 RON
Media Converter CM-10G-XTSH
Cod produs: PS5062520
Descriere:CM-10G-XTSH - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with one XFP slot (empty)..
8.224,33 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.911,20 RON
Media Converter CM-10G-XTX
Cod produs: PS5062530
Descriere:CM-10G-XTX - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with dual XFP slots (empty..
17.217,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 14.468,38 RON
Media Converter CM-10G-XTXH
Cod produs: PS5062540
Descriere:CM-10G-XTXH - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with dual XFP slots (empt..
6.078,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.107,94 RON
Media Converter CM-10GT-SFP
Cod produs: PS5062550
Descriere:CM-10GT-SFP - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter Module. 10GBase-T (RJ-45) [100 m..
6.078,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.107,94 RON
Media Converter CM-10GT-XFPH
Cod produs: PS5062560
Descriere:CM-10GT-XFPH - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter Module. 10GBase-T (RJ-45) [100 ..
1.598,31 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.343,12 RON
Media Converter CM-4GPT-DSFP
Cod produs: PS5062570
Descriere:For use in high density applications with Perle Media Converter ChassisEasy Fiber to Fiber..
1.532,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,06 RON
Media Converter S-100-M2LC2 EU
Cod produs: PS5050222
Descriere:S-100-M2LC2 - Fast Ethernet Stand-Alone Media Converter. 100Base-TX (RJ-45) [100 m/328 ft...
1.532,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,06 RON
Media Converter S-100-M2SC2 EU
Cod produs: PS5050212
Descriere:S-100-M2SC2 - Fast Ethernet Stand-Alone Media Converter. 100Base-TX (RJ-45) [100 m/328 ft...
1.532,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,06 RON
Media Converter S-100-M2ST2 EU
Cod produs: PS5050202
Descriere:S-100-M2ST2 - Fast Ethernet Stand-Alone Media Converter. 100Base-TX (RJ-45) [100 m/328 ft...