Perle Systems

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
2.135,86 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.794,84 RON
Media Converter C-100MM-M2LC2
Cod produs: PS5061020
Descriere:C-100MM-M2LC2 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mul..
2.135,86 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.794,84 RON
Media Converter C-100MM-M2SC2
Cod produs: PS5061000
Descriere:C-100MM-M2SC2 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mul..
2.135,86 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.794,84 RON
Media Converter C-100MM-M2ST2
Cod produs: PS5061010
Descriere:C-100MM-M2ST2 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mul..
3.743,05 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.145,42 RON
Media Converter C-100MM-S2LC20
Cod produs: PS5061050
Descriere:C-100MM-S2LC20 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mu..
3.743,05 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.145,42 RON
Media Converter C-100MM-S2SC20
Cod produs: PS5061030
Descriere:C-100MM-S2SC20 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mu..
4.493,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.775,69 RON
Media Converter C-100MM-S2SC40
Cod produs: PS5061060
Descriere:C-100MM-S2SC40 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mu..
3.743,05 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.145,42 RON
Media Converter C-100MM-S2ST20
Cod produs: PS5061040
Descriere:C-100MM-S2ST20 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mu..
6.059,04 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.091,63 RON
Media Converter C-10GT-SFP
Cod produs: PS5061550
Descriere:C-10GT-SFP - 10 Gigabit Ethernet Media Converter Module. 10GBase-T (RJ-45) [100 m/328 ft.]..
6.059,04 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.091,63 RON
Media Converter C-10GT-XFPH
Cod produs: PS5061560
Descriere:C-10GT-XFPH - 10 Gigabit Ethernet Media Converter Module. 10GBase-T (RJ-45) [100 m/328 ft...
1.542,43 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.296,16 RON
Media Converter C-4GPT-DSFP
Cod produs: PS5061570
Descriere:C-4GPT-DSFP - Protocol Transparent Media Converter module with dual SFP slots (empty). Sup..
8.012,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.733,11 RON
Media Converter CM-10G-STS
Cod produs: PS5062500
Descriere:CM-10G-STS - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with dual SFP+ slots (empt..
11.284,47 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 9.482,75 RON
Media Converter CM-10G-XTS
Cod produs: PS5062510
Descriere:CM-10G-XTS - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with one XFP slot (empty) ..
19.592,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 16.464,20 RON
Media Converter CM-10G-XTSH
Cod produs: PS5062520
Descriere:CM-10G-XTSH - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with one XFP slot (empty)..
8.276,14 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.954,74 RON
Media Converter CM-10G-XTX
Cod produs: PS5062530
Descriere:CM-10G-XTX - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with dual XFP slots (empty..
17.325,85 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 14.559,54 RON
Media Converter CM-10G-XTXH
Cod produs: PS5062540
Descriere:CM-10G-XTXH - 10 Gigabit Ethernet Managed Media Converter module with dual XFP slots (empt..