Perle Systems

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
8.850,43 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7.437,34 RON
MCR1900-DAC Chassis EU
Cod produs: PS5059952
Descriere:MCR1900-DAC - 19 Slot Chassis for Media Converter and Ethernet Extender Modules. Dual hot-..
7.736,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.500,91 RON
MCR1900-DC Chassis
Cod produs: PS5059920
Descriere:MCR1900-DC - 19 Slot Chassis for Media Converter and Ethernet Extender Modules. Single 48v..
12.496,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 10.501,38 RON
MCR1900-DDC Chassis
Cod produs: PS5059930
Descriere:MCR1900-DDC - 19 Slot Chassis for Media Converter and Ethernet Extender Modules. Dual 48vD..
738,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 620,69 RON
MCR200 Chassis EU
Cod produs: PS5059962
Descriere:MCR200 - 2 slot chassis for Unmanaged or Managed Media Converter Modules and Ethernet Exte..
2.147,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.805,01 RON
Media Converter S-110P-M2SC2 EU
Cod produs: PS5084012
Descriere:S-110P-M2SC2 - 10/100 Fast Ethernet Stand-Alone Media and Rate Converter with PoE Power So..
1.533,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,59 RON
Media Converter C-100-M2LC2
Cod produs: PS5051220
Descriere:C-100-M2LC2 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [10..
1.533,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,59 RON
Media Converter C-100-M2SC2
Cod produs: PS5051210
Descriere:C-100-M2SC2 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [10..
1.533,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.288,59 RON
Media Converter C-100-M2ST2
Cod produs: PS5051200
Descriere:C-100-M2ST2 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [10..
3.131,20 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.631,26 RON
Media Converter C-100-S2LC20
Cod produs: PS5051240
Descriere:C-100-S2LC20 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [1..
3.131,20 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.631,26 RON
Media Converter C-100-S2SC20
Cod produs: PS5051230
Descriere:C-100-S2SC20 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [1..
3.868,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.250,95 RON
Media Converter C-100-S2SC40
Cod produs: PS5051250
Descriere:100Base-TX to 100Base-FX Fiber Media ConvertersExtend network distances up to 120kmSC, LC ..
3.131,20 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.631,26 RON
Media Converter C-100-S2ST20
Cod produs: PS5051320
Descriere:C-100-S2ST20 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [1..
3.868,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.250,95 RON
Media Converter C-100-S2ST40
Cod produs: PS5051330
Descriere:C-100-S2ST40 - Fast Ethernet Media Converter Module for MCR Chassis. 100Base-TX (RJ-45) [1..
2.123,38 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.784,35 RON
Media Converter C-100MM-M2LC2
Cod produs: PS5061020
Descriere:C-100MM-M2LC2 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mul..
2.123,38 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.784,35 RON
Media Converter C-100MM-M2SC2
Cod produs: PS5061000
Descriere:C-100MM-M2SC2 - Fast Ethernet Fiber to Fiber Media Converter Module, 100Base-FX 1310nm mul..