Qubs Active

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
4.135,05 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.474,83 RON
SFP 10 Gb/s 80Km LC
Cod produs: QAAPSPDXXHM3CDL80
Descriere:10 Gbps 80km SFP+ DWDM Optical TransceiverProduct Features Duplex LC Connector Support h..
276,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 232,60 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPX85B30CDL03
Descriere: Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protecti..
122,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 102,90 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPSP85B33CDL03
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
207,89 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 174,70 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: ATOPAPSP85B33CDL03
Descriere:SPF 10 Gb/s 850nm,300m LCDuplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI..
7.120,60 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.983,70 RON
SFP 4X11.3G 1271/1291/1311/1331nm
Cod produs: QAAPQPLR4CL1AA
Descriere:4 CWDM lanes MUX/DEMUX design 4 independent full-duplex channels Up to11.3Gbps data rate ..
5.512,97 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.632,75 RON
SFP 4X11.3G 1310nm, 10 KM MPO
Cod produs: QAAPQPLR4CM1A
Descriere:4 independent full-duplex channels Up to10.3125Gbps data rate per channel MTP/MPO optical..
1.034,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 869,45 RON
SFP Up to 4X10.5G 1271/1291/1311/1331nm
Cod produs: QAAPQPSR4CM01A
Descriere:4 independent full-duplex channels Up to10.5Gbps data rate per channel MTP/MPO optical co..
297,90 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 250,34 RON
SFP+10G, 1310,10 KM
Cod produs: QAPJ9151A
Garantie :12 Luni..
159,67 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 134,18 RON
SPF 1000Mb/s RJ45
Cod produs: QAAP-ST1
Descriere:SPF 1000Mb/s RJ45Garantie :12 Luni..