Qubs Active

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
134,71 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 113,20 RON
SFP 1.55Gb/s 1550Tx1310Rx20km SC
Cod produs: QAAPSB53013CDS20
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1550Tx1310Rx20km SCProduct Features  Up to 155Mb/s data links Single SC con..
104,36 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 87,70 RON
SFP 1.55Gb/s 850nm, 2KM LC
Cod produs: QAAPS85013CDL2
Descriere:155M SFP Modules with DDMKey features:- Transfer rate up to 155Mb / s - Duplex LC connecto..
90,15 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 75,76 RON
SFP 10 GB, 1310, LC, SM, 10KM
Cod produs: QPSP31B33CDL10
Garantie :12 Luni..
2.368,28 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.990,15 RON
SFP 10 Gb/s 1270/1330Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPCXXB33CDL10
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.093,71 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 919,08 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL10
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.154,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 970,08 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL20
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.397,16 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.174,08 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL40
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.846,32 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.551,53 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx60Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL60
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
571,71 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 480,43 RON
SFP 10 Gb/s 1310nm, 10 km LC
Cod produs: QAAPX31HM0CDL10
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
498,88 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 419,23 RON
SFP 10 Gb/s 1310nm, 10km LC
Cod produs: QAAPSP31B33CDL10
Descriere:Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection Distance up to 10Km..
1.093,71 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 919,08 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL10
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.154,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 970,08 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL20
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.397,16 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.174,08 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL40
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.846,32 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.551,53 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx60Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL60
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
4.735,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.979,30 RON
SFP 10 Gb/s 1470/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPXCXXHM0CDL40
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..