Qubs Active

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
1.092,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 917,70 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL20
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.321,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.110,70 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL40
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.746,60 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.467,73 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx60Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL60
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
540,89 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 454,53 RON
SFP 10 Gb/s 1310nm, 10 km LC
Cod produs: QAAPX31HM0CDL10
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
471,99 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 396,63 RON
SFP 10 Gb/s 1310nm, 10km LC
Cod produs: QAAPSP31B33CDL10
Descriere:Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection Distance up to 10Km..
1.034,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 869,45 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL10
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.092,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 917,70 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL20
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.321,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.110,70 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL40
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.746,60 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.467,73 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx60Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL60
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
4.479,52 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.764,30 RON
SFP 10 Gb/s 1470/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPXCXXHM0CDL40
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
4.479,52 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.764,30 RON
SFP 10 Gb/s 1470Tx/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPCXXHM3CDL40
Descriere:SPF 10 Gb/s 14700Tx/1610Rx40Km LCProduct Features  Duplex LC Connector Support hot-plug..
3.101,59 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.606,38 RON
SFP 10 Gb/s 1550nm, 40 km LC
Cod produs: QAAPX55HM0CDL40
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
5.111,09 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.295,03 RON
SFP 10 Gb/s 1550nm, 80 km LC
Cod produs: QAAPX55HM0CDL80
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
3.675,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.088,85 RON
SFP 10 Gb/s 40Km LC
Cod produs: QAAPXDXXHM0CDL40
Descriere:10Gbps 40km XFP DWDM Optical TransceiverProduct Features Duplex LC Connector Support hot..
3.675,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.088,85 RON
SFP 10 Gb/s 40Km LC
Cod produs: QAAPSPDXXHM3CDL40
Descriere:10 Gbps 40km SFP+ DWDM Optical TransceiverProduct Features Duplex LC Connector Support h..