Qubs Active

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
220,51 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 185,30 RON
SFP 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB53123CDS20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx20Km SCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC c..
116,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 98,00 RON
SFP 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx3Km LC
Cod produs: QAAPSB53123CDL3
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx3Km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC co..
116,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 98,00 RON
SFP 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx3Km SC
Cod produs: QAAPSB53123CDS3
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx3Km SCProduct Features Up to 1.25Gb/s data links Single SC con..
93,53 RON
In Stock
Fără TVA: 78,60 RON
SFP 1.25Gb/s 850nm, 550m LC
Cod produs: QAAPS85123CDL05
Descriere:SPF 1.25Gb/s 850nm, 550m LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connect..
105,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 88,30 RON
SFP 1.55Gb/s 1310nm, 2km LC
Cod produs: QAAPS31013CDL2
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1310nm, 2km LCProduct Features -Up to 155Mb/s data links-Duplex LC connector-..
151,25 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 127,10 RON
SFP 1.55Gb/s 1310nm, 40km LC
Cod produs: QAAPS31013CDL40
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1310nm, 40km LCProduct Features Up to 155Mb/s data links Duplex LC connec..
255,14 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 214,40 RON
SFP 1.55Gb/s 1310nm, 80km LC
Cod produs: QAAPS55013CDL80
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1310nm, 80km LCProduct Features  Up to 155Mb/s data links Duplex LC connect..
116,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 98,00 RON
SFP 1.55Gb/s 1310Tx1550Rx20km LC
Cod produs: QAAPSB35013CDL20
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1310Tx1550Rx20km LCProduct Features Up to 155Mb/s data links Single LC co..
128,16 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 107,70 RON
SFP 1.55Gb/s 131OTx1550Rx20km SC
Cod produs: QAAPSB35013CDS20
Descriere:SPF 1.55Gb/s 131OTx1550Rx20km SCProduct Features  Up to 155Mb/s data links Single SC con..
116,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 98,00 RON
SFP 1.55Gb/s 1550Tx1310Rx20km LC
Cod produs: QAAPSB53013CDL20
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1550Tx1310Rx20km LCProduct Features  Up to 155Mb/s data links Single LC con..
128,16 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 107,70 RON
SFP 1.55Gb/s 1550Tx1310Rx20km SC
Cod produs: QAAPSB53013CDS20
Descriere:SPF 1.55Gb/s 1550Tx1310Rx20km SCProduct Features  Up to 155Mb/s data links Single SC con..
99,31 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 83,45 RON
SFP 1.55Gb/s 850nm, 2KM LC
Cod produs: QAAPS85013CDL2
Descriere:155M SFP Modules with DDMKey features:- Transfer rate up to 155Mb / s - Duplex LC connecto..
2.252,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.892,50 RON
SFP 10 Gb/s 1270/1330Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPCXXB33CDL10
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.040,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 874,00 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL10
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..
1.097,78 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 922,50 RON
SFP 10 Gb/s 1270Tx/1330Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSPB23B33CDL20
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD protection..