Qubs Active

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
504,54 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 423,98 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km LC
Cod produs: QAAPCS34123CDL20
Descriere: Two Bi-Directional transceivers in oneSFP package Duplex LC connector 1310nm FP laser ..
121,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 101,70 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB34123CDL20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single LC c..
133,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 111,78 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB34123CDS20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km SCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC c..
121,02 RON
In Stock
Fără TVA: 101,70 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB35123CDL20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km LCProduct Features Up to 1.25Gb/s data links Single LC co..
133,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 111,78 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB35123CDS20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km SCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC c..
121,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 101,70 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km LC
Cod produs: QAAPSB35123CDL3
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC co..
121,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 101,70 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km SC
Cod produs: QAAPSB35123CDS3
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km SCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC co..
192,93 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 162,13 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSB34123CDL40
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Single LC connector Hot-pluggable SFP footprint 1310nm FP las..
204,92 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 172,20 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB43123CDL20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single LC c..
432,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 363,55 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km LC
Cod produs: QAAPCS43123CDL20
Descriere:Two Bi-Directional transceivers in oneSFP package Duplex LC connector 1490nm DFB laser t..
228,90 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 192,35 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB43123CDS20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km SCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single SC c..
276,83 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 232,63 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSB43123CDL40
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Single LC connector Hot-pluggable SFP footprint 1490nm DFB la..
540,50 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 454,20 RON
SFP 1.25Gb/s 1550nm, 120km LC
Cod produs: QAAPS55123CDLB2
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550nm, 120km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC conne..
348,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 293,05 RON
SFP 1.25Gb/s 1550nm, 80km LC
Cod produs: QAAPS55123CDL80
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550nm, 80km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connec..
192,93 RON
In Stock
Fără TVA: 162,13 RON
SFP 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB53123CDL20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550Tx/1310Rx20Km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Single LC c..