ZyXEL

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
2.154,48 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.810,49 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG40WEU0102F
Descriere:USG40WUnified Security Gateway• 5 x GbE RJ-45, 1 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in..
3.024,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.541,24 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG60EU0102F
Descriere:USG60Unified Security Gateway• 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in-..
3.866,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.248,79 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG110EU0102F
Descriere:USG110Unified Security Gateway• 7 x GbE RJ-45, 2 x USB (multi-WAN & mobile broadband)Secur..
4.342,26 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.648,96 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG210EU0102F
Descriere:USG210Unified Security Gateway• 7 x GbE RJ-45, 2 x USB (multi-WAN & mobile broadband)Secur..
3.093,10 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.599,24 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG60WEU0102F
Descriere:USG60WUnified Security Gateway• 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in..
1.864,61 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.566,90 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG40EU0102F
Descriere:USG40Unified Security Gateway• 5 x GbE RJ-45, 1 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in-..
1.505,72 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.265,31 RON
SFP10G-LR 10G SFP+ modulWavelength 131nm
Cod produs: ZXSFP10GLRZZ010
Descriere:ZyXEL SFP10G-LR 10G Gigabit 10GBase-LR Single Mode Fibre SFP+ Module, LC Connector (10kmTh..
753,46 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 633,16 RON
SFP10G-SR 10G SFP+ modulWavelength 850nm
Cod produs: ZXSFP10GSRZZ010
Descriere:ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connectorG..
1.609,25 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.352,31 RON
SP350E One-click Printer at HotSpot UAG4
Cod produs: ZXSP350EEU0101F
Descriere:PrinterConnectivity TechnologyWiredInterfaceLANMedia HandlingMedia TypeThermal paperMax Me..
1.726,58 RON
In Stock
Fără TVA: 1.450,91 RON
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 D
Cod produs: ZXWAC6103DIEU0101F
Descriere:Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access P..
1.450,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.218,93 RON
UAG4100 100 User e-license UAG4100
Cod produs: ZXLICSXZZ0002F
Pachetul contine:Garantie :12 Luni..
5.032,43 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.228,93 RON
UAG4100 Unified Access Gateway: Wireless
Cod produs: ZXUAG4100EU0102
Descriere:The All-in-one Guest Access Solution of Tomorrow, Delivered TodayHigh quality Internet ser..
4.625,23 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.886,75 RON
UAG4100, no printer UnifiedAccessGateway
Cod produs: ZXUAG4100EU0101
Descriere:The All-in-one Guest Access Solution of Tomorrow, Delivered TodayHigh quality Internet ser..
2.727,30 RON
In Stock
Fără TVA: 2.291,85 RON
Ultraspeed VPN Firewall, 100x VPN
Cod produs: ZXZYWALL110EU01
Descriere:Ultraspeed VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), 25 SSL (5 default), 6x 1Gbps (2x WAN, 4x L..
15.115,59 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12.702,18 RON
USG1100 UTM BUNDLE Security UTM solution
Cod produs: ZXUSG1100EU0102F
Descriere:USG1100 UTM BUNDLE Security UTM solutionGarantie :60 Luni..