ZyXEL

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
1.537,12 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.291,70 RON
RPS600-HP Zyxel RPS600-HP
Cod produs: ZXRPS600HPZZ0101F
Descriere:ZyXEL RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches RPS600-HP-ZZ0101F Garantie :..
1.599,67 RON
In Stock
Fără TVA: 1.344,26 RON
Security Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG40EU0101F
Descriere:Key Features•Five (5) Gigabit Ethernet, one (1) USB (dual-WAN and mobile broadband) •400 M..
2.530,95 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.126,85 RON
Security Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG60WEU0101F
Descriere:•Includes 1 Year of Anti-Virus (AV), Intrusion Detection and Prevention (IDP), Anti-Spam (..
1.863,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.566,19 RON
Security Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG40WEU0101F
Descriere:USG40WUnified Security Gateway• 5 x GbE RJ-45, 1 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in..
2.433,66 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.045,09 RON
Security Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG60EU0101F
Descriere:USG60Unified Security Gateway• 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadbandAll-in-o..
3.893,13 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.271,54 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG110EU0102F
Descriere:USG110Unified Security Gateway• 7 x GbE RJ-45, 2 x USB (multi-WAN & mobile broadband)Secur..
1.877,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.577,86 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG40EU0102F
Descriere:USG40Unified Security Gateway• 5 x GbE RJ-45, 1 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in-..
4.372,67 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.674,51 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG210EU0102F
Descriere:USG210Unified Security Gateway• 7 x GbE RJ-45, 2 x USB (multi-WAN & mobile broadband)Secur..
3.114,75 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.617,44 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG60WEU0102F
Descriere:USG60WUnified Security Gateway• 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in..
2.169,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.823,16 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG40WEU0102F
Descriere:USG40WUnified Security Gateway• 5 x GbE RJ-45, 1 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in..
3.045,25 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.559,03 RON
Security UTM solution: Firewall, VPN
Cod produs: ZXUSG60EU0102F
Descriere:USG60Unified Security Gateway• 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadband)All-in-..
1.516,27 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.274,18 RON
SFP10G-LR 10G SFP+ modulWavelength 131nm
Cod produs: ZXSFP10GLRZZ0101F
Descriere:ZyXEL SFP10G-LR 10G Gigabit 10GBase-LR Single Mode Fibre SFP+ Module, LC Connector (10kmTh..
758,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 637,59 RON
SFP10G-SR 10G SFP+ modulWavelength 850nm
Cod produs: ZXSFP10GSRZZ0101F
Descriere:ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connectorG..
1.738,66 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.461,06 RON
Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 D
Cod produs: ZXWAC6103DIEU0101F
Descriere:Standalone or Controller 802.11ac, 3x3 Dual band & Dual radio (1750Mbps) Wireless Access P..
2.746,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.307,90 RON
Ultraspeed VPN Firewall, 100x VPN
Cod produs: ZXZYWALL110EU0101F
Descriere:Ultraspeed VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), 25 SSL (5 default), 6x 1Gbps (2x WAN, 4x L..