Diversi

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
344,75 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 289,71 RON
GR850 230/50 4IEC WB LCD-I 12V
Cod produs: QPWGR850
Descriere:Voltage Range: 160Vac~290VacFrequency Range: 45~65Hz(Auto sensing)Capacity 500WOutput Volt..
171,72 RON
In Stock
Fără TVA: 144,30 RON
Descriere:5 10/100/1000Base-T Auto MDI/MDIX ports10GbpsIEEE 802.3 (Ethernet) IEEE 802.3u (Fast Ether..
1.191,19 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.001,00 RON
Juniper IPS for SRX300
Cod produs: DVSRX300IPS1
Garantie :12 Luni..
38,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 32,74 RON
SFP 1.25Gb/s 850nm, 550m
Cod produs: QAGLCSXMMD
Garantie :12 Luni..
38,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 32,74 RON
SFP 1.25Gb/s BX-D1550Tx1310Rx10km
Cod produs: QAGLCBX10D
Garantie :12 Luni..
38,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 32,74 RON
SFP 1.25Gb/s BX-U1310Tx/1550Rx10Km
Cod produs: QAGLCBX10U
Garantie :12 Luni..
38,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 32,74 RON
SFP 155Mb/s 1310nm, 10km
Cod produs: QAGLCFE100LX
Garantie :12 Luni..
17.174,87 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 14.432,66 RON
Virtual LoadMaster 200 for MS AZURE. 20
Cod produs: KPVLM200AZR
Descriere:Virtual LoadMaster 200 for MS AZURE. 200 SSL TPS. GSLB included.Balancer Throughput Licens..