Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
380,28 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 319,56 RON
ANT3218 5GHz 18dBi Directional Outdoor
Cod produs: ZX91005232001B
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL ANT3218 Outdoor 5GHz 18dBi Directional Antenna w/ N-Ty..
1.910,59 RON
In Stock
Fără TVA: 1.605,54 RON
AR1220V Basic Config (AR1220 Chassis 32Ch. DSP Basic..
Cod produs: HWAR0M012VBA00
Brand: Huawei
Forwarding Capacity:350 KbpsWAN speed with services:25 MbpsSwitching C..
2.233,13 RON
In Stock
Fără TVA: 1.876,58 RON
AR1220W Basic Config (AR1220 Ch., b/g/n AP, Basic ..
Cod produs: HWAR0M012WBA00
Brand: Huawei
Forwarding Capacity:350 KbpsWAN speed with services:25 MbpsSwitching C..
963,47 RON
In Stock
Fără TVA: 809,64 RON
AT-8000S/16 16 Port Managed Fast Ethernet Switch wit..
Cod produs: ALAT8000S16
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizPlatforma de management:Web, CLI, Telnet, Serial, SNM..
808,96 RON
In Stock
Fără TVA: 679,80 RON
AT-A14 Uplink 1000Base TX/RJ45 / EoL
Cod produs: ALATA14
Brand: Diversi
Porturi cupru:1 x 100/1000BASE-TViteza:100 Mbps 1000 MbpsGarantie :60 ..
510,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 429,04 RON
AT-FS750/16 16 Port Fast Ethernet Smart Switch (Web ..
Cod produs: ALATFS75016
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizViteza de transfer a datelor:14880-1488000 ppsGreutat..
590,72 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 496,40 RON
AT-GS900/16 16 port 10/100/1000TX unmanged switch, ..
Cod produs: ALATGS90016
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizFull Duplex:YViteza de transfer a datelor:1 488 000 p..
193,22 RON
In Stock
Fără TVA: 162,37 RON
AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode fibre
Cod produs: ALATSPFX2
Brand: Diversi
Tip fibra:MMFLungimea de unda:1310 nmSource:ICEcat.bizInterfata:LCTemp..
287,75 RON
In Stock
Fără TVA: 241,81 RON
AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX, TX1310nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC13
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
342,72 RON
In Stock
Fără TVA: 288,00 RON
AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX, TX1510nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC15
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
613,71 RON
In Stock
Fără TVA: 515,72 RON
AT-SPTX - 100m 1000Base TX SFP
Cod produs: ALATSPTX
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizInterfata:RJ-45Plug and Play:YDistanta maxima de func..
40,98 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 34,44 RON
Blanking Plate
Cod produs: BCMTFHDBLK2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Blank Faceplate Panel AssembliesModular panel assemblies are..
53,49 RON
In Stock
Fără TVA: 44,95 RON
BLOC 6 FO/SC MULTI LCS
Cod produs: LND33517
Brand: Legrand LCS
Categorie:Tip:Dimensiune:Altele:Descriere:Garantie :12 Luni..
89,57 RON
In Stock
Fără TVA: 75,27 RON
BLOC 6RJ CAT5E FTP LCS
Cod produs: LND033555
Brand: Legrand LCS
Descriere:BLOC 6RJ45 CAT5E FTP LCSBlocks 6 RJ45 connectors cat. 5th Eq..
18.600,39 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 15.630,58 RON
Business Wireless LAN Controller
Cod produs: ZXNXC5500EU0101
Brand: ZyXEL
Descriere:Deploy and Manage a Highly Scalable, Worry-Free WLANZyXEL’s ..

Filtru

  • BRANDURI