Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
199,52 RON
In Stock
Fără TVA: 167,66 RON
Angled Modular Snap In Jack Panel 1U with management..
Cod produs: BCMMCPNLX24SIJ2MAN
Brand: Brand-Rex
Descriere:The Brand-Rex Angled Snap-in-Jack Patch Panel is a 1U 24 Por..
165,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 139,30 RON
ANT2206 2.4/5GHz 6dBi Indoor Antenna
Cod produs: ZX91005231001B
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL ANT2206 Indoor 2.4GHz Dual Band 6dBi Directional Anten..
379,90 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 319,24 RON
ANT3218 5GHz 18dBi Directional Outdoor
Cod produs: ZX91005232001B
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL ANT3218 Outdoor 5GHz 18dBi Directional Antenna w/ N-Ty..
1.919,92 RON
In Stock
Fără TVA: 1.613,38 RON
AR1220V Basic Config (AR1220 Chassis 32Ch. DSP Basic..
Cod produs: HWAR0M012VBA00
Brand: Huawei
Forwarding Capacity:350 KbpsWAN speed with services:25 MbpsSwitching C..
2.244,04 RON
In Stock
Fără TVA: 1.885,75 RON
AR1220W Basic Config (AR1220 Ch., b/g/n AP, Basic ..
Cod produs: HWAR0M012WBA00
Brand: Huawei
Forwarding Capacity:350 KbpsWAN speed with services:25 MbpsSwitching C..
968,18 RON
In Stock
Fără TVA: 813,60 RON
AT-8000S/16 16 Port Managed Fast Ethernet Switch wit..
Cod produs: ALAT8000S16
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizPlatforma de management:Web, CLI, Telnet, Serial, SNM..
812,91 RON
In Stock
Fără TVA: 683,12 RON
AT-A14 Uplink 1000Base TX/RJ45 / EoL
Cod produs: ALATA14
Brand: Diversi
Porturi cupru:1 x 100/1000BASE-TViteza:100 Mbps 1000 MbpsGarantie :60 ..
513,04 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 431,13 RON
AT-FS750/16 16 Port Fast Ethernet Smart Switch (Web ..
Cod produs: ALATFS75016
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizViteza de transfer a datelor:14880-1488000 ppsGreutat..
593,60 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 498,82 RON
AT-GS900/16 16 port 10/100/1000TX unmanged switch, ..
Cod produs: ALATGS90016
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizFull Duplex:YViteza de transfer a datelor:1 488 000 p..
194,16 RON
In Stock
Fără TVA: 163,16 RON
AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode fibre
Cod produs: ALATSPFX2
Brand: Diversi
Tip fibra:MMFLungimea de unda:1310 nmSource:ICEcat.bizInterfata:LCTemp..
289,15 RON
In Stock
Fără TVA: 242,98 RON
AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX, TX1310nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC13
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
344,39 RON
In Stock
Fără TVA: 289,40 RON
AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX, TX1510nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC15
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
616,71 RON
In Stock
Fără TVA: 518,24 RON
AT-SPTX - 100m 1000Base TX SFP
Cod produs: ALATSPTX
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizInterfata:RJ-45Plug and Play:YDistanta maxima de func..
40,95 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 34,41 RON
Blanking Plate
Cod produs: BCMTFHDBLK2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Blank Faceplate Panel AssembliesModular panel assemblies are..
53,44 RON
In Stock
Fără TVA: 44,91 RON
BLOC 6 FO/SC MULTI LCS
Cod produs: LND33517
Brand: Diversi
Categorie:Tip:Dimensiune:Altele:Descriere:Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI