Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
527,74 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 443,48 RON
SFP 10 Gb/s 1310nm, 10 km LC
Cod produs: QAAPX31HM0CDL10
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
460,51 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 386,98 RON
SFP 10 Gb/s 1310nm, 10km LC
Cod produs: QAAPSP31B33CDL10
Brand: Qubs Active
Descriere:Support hot-pluggable Metal with lower EMI Excellent ESD p..
1.009,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 848,28 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx10Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL10
Brand: Qubs Active
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
1.065,47 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 895,35 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
1.289,54 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.083,65 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
1.704,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.431,98 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx60Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL60
Brand: Qubs Active
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
4.370,33 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.672,55 RON
SFP 10 Gb/s 1470/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPXCXXHM0CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
4.370,33 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.672,55 RON
SFP 10 Gb/s 1470Tx/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPCXXHM3CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 10 Gb/s 14700Tx/1610Rx40Km LCProduct Features  Duplex ..
3.025,99 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.542,85 RON
SFP 10 Gb/s 1550nm, 40 km LC
Cod produs: QAAPX55HM0CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
4.986,52 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.190,35 RON
SFP 10 Gb/s 1550nm, 80 km LC
Cod produs: QAAPX55HM0CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
3.586,12 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.013,55 RON
SFP 10 Gb/s 40Km LC
Cod produs: QAAPXDXXHM0CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:10Gbps 40km XFP DWDM Optical TransceiverProduct Features Du..
3.586,12 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.013,55 RON
SFP 10 Gb/s 40Km LC
Cod produs: QAAPSPDXXHM3CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:10 Gbps 40km SFP+ DWDM Optical TransceiverProduct Features ..
4.034,25 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.390,13 RON
SFP 10 Gb/s 80Km LC
Cod produs: QAAPSPDXXHM3CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:10 Gbps 80km SFP+ DWDM Optical TransceiverProduct Features ..
202,84 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 170,45 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: ATOPAPSP85B33CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 10 Gb/s 850nm,300m LCDuplex LC Connector Support hot-pl..
270,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 226,95 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPX85B30CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere: Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with low..

Filtru

  • BRANDURI