Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
1.358,44 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.141,55 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
1.795,12 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.508,50 RON
SFP 10 Gb/s 1330Tx/1270Rx60Km LC
Cod produs: QAAPSPB32B33CDL60
Brand: Qubs Active
Descriere:Single LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
4.604,03 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.868,93 RON
SFP 10 Gb/s 1470/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPXCXXHM0CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
4.604,03 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.868,93 RON
SFP 10 Gb/s 1470Tx/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSPCXXHM3CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 10 Gb/s 14700Tx/1610Rx40Km LCProduct Features  Duplex ..
3.187,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.678,80 RON
SFP 10 Gb/s 1550nm, 40 km LC
Cod produs: QAAPX55HM0CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
5.253,14 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.414,40 RON
SFP 10 Gb/s 1550nm, 80 km LC
Cod produs: QAAPX55HM0CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
3.777,87 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.174,68 RON
SFP 10 Gb/s 40Km LC
Cod produs: QAAPSPDXXHM3CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:10 Gbps 40km SFP+ DWDM Optical TransceiverProduct Features ..
3.777,87 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.174,68 RON
SFP 10 Gb/s 40Km LC
Cod produs: QAAPXDXXHM0CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:10Gbps 40km XFP DWDM Optical TransceiverProduct Features Du..
4.249,97 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.571,40 RON
SFP 10 Gb/s 80Km LC
Cod produs: QAAPSPDXXHM3CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:10 Gbps 80km SFP+ DWDM Optical TransceiverProduct Features ..
284,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 239,03 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPX85B30CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere: Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with low..
213,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 179,53 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPSP85B33CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
213,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 179,53 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: ATOPAPSP85B33CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 10 Gb/s 850nm,300m LCDuplex LC Connector Support hot-pl..
57,85 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 48,61 RON
SFP 1000 BASE-PX20D, SC CONECTOR
Cod produs: RSISCOMGX20DM-R
Brand: Raisecom
Descriere:1000BASE-PX20 SFP type GEPON OLT plug in tranceiver for dual..
38,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 32,74 RON
SFP 155Mb/s 1310nm, 10km
Cod produs: QAGLCFE100LX
Brand: Diversi
Garantie :12 Luni..
7.318,50 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.150,00 RON
SFP 4X11.3G 1271/1291/1311/1331nm
Cod produs: QAAPQPLR4CL1AA
Brand: Qubs Active
Descriere:4 CWDM lanes MUX/DEMUX design 4 independent full-duplex cha..

Filtru

  • BRANDURI