Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
1.529,22 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.285,06 RON
RPS600-HP Zyxel RPS600-HP
Cod produs: ZXRPS600HPZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches..
974,12 RON
In Stock
Fără TVA: 818,59 RON
S1728GWR-4P-AC / 24*10/100/1000Base-T, 4*1000Base-X..
Cod produs: HWS1728GWR4P
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100/1000Base-T (4 x SFP)Switching capacity:56 Gbit/sSw..
931,59 RON
In Stock
Fără TVA: 782,85 RON
S2700-26TP-SI-AC / 24*10/100Base-T, 2 Combo GE (10/..
Cod produs: HWS270026TPSIAC
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100Base-TX (2 x gigabit combo ports (10/100/1000Base-T..
2.973,08 RON
In Stock
Fără TVA: 2.498,39 RON
S5700-24TP-SI-AC / 20*10/100/1000Base-T, 4*100/1000..
Cod produs: HWS570024TPSIAC
Brand: Huawei
Porturi:20 x 10/100/1000Base-T (4 x GE Combo1 x USB for auto-config)Sw..
9.770,44 RON
In Stock
Fără TVA: 8.210,45 RON
S5700-52C-SI-AC-2SFPP / 48*10/100/1000Base-T Ch 2 Sl..
Cod produs: HWS570052CSIAC2SFP
Brand: Huawei
Porturi:48 x 10/100/1000Base-T (1 x USB2 x 10GE SFP+ subcard)Switching..
1.748,54 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.469,36 RON
SBG3600-NB00
Cod produs: ZXSBG3600NB00EU01V
Brand: ZyXEL
Garantie :24 Luni..
34,38 RON
In Stock
Fără TVA: 28,89 RON
SC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 1m
Cod produs: BCHOPSCOM3010SC251
Brand: Brand-Rex
Tip:Patch cord Brand-Rex SC - SC Duplex 50/125 OM3Lungime:1 MDescriere..
38,18 RON
In Stock
Fără TVA: 32,08 RON
SC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPSCOM3020SC251
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cordLungime:2 MDescriere:Garantie ..
41,78 RON
In Stock
Fără TVA: 35,11 RON
SC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 3m
Cod produs: BCHOPSCOM3030SC251
Brand: Brand-Rex
Lungime:3 MDescriere:Duplex MultimodeDescriere:SC - SC Duplex 50/125 O..
83,31 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 70,01 RON
SC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPSCOM3050SC251
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
142,22 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 119,51 RON
SC - SC Duplex 50/125 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPSC050100SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
33,65 RON
In Stock
Fără TVA: 28,28 RON
SC - SC Duplex 50/125 Patch cord 1m
Cod produs: BCHOPSC050010SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - SC Duplex 50/125Lungime:1 MDescriere:Duplex MultimodeGarantie..
62,82 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 52,79 RON
SC - SC Duplex 62.5/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPSC062020SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
79,49 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 66,80 RON
SC - SC Duplex 62.5/125 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPSC062050SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
64,57 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 54,26 RON
SC APC SM Connector - G652D
Cod produs: BCFOCACFT008001
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI