Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
4,95 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4,16 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OM1 / 4 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGF062UNI04RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
6,75 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5,67 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OM1 / 8 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGF062UNI08RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
4,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3,81 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OM2 / 4 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGF050UNI04RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
5,89 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4,95 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OM2 / 8 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGF050UNI08RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
6,69 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5,62 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OM3 / 4 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGFOM3UNI04RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
10,20 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 8,57 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OM3 / 8 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGFOM3UNI08RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
2,73 RON
In Stock
Fără TVA: 2,29 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OS2 / 4 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGF008UNI04RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
4,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3,38 RON
Rodent Resist Uni - Universal - OS2 / 8 Fibre / Loos..
Cod produs: BCGF008UNI08RRLU
Brand: Brand-Rex
Descriere:For applications where protection from rodent attack is requ..
94,44 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 79,36 RON
Router 418Nv2Wireless 802.11n (300Mbps)
Cod produs: ZXNBG418NV2EU01
Brand: ZyXEL
Descriere:Tip: Router Porturi: 1 x 10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port wit..
1.223,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.028,38 RON
RPS300 Zyxel RPS300 redundantpowersupply
Cod produs: ZXRPS300ZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:Zyxel RPS300 Redundant Power Supply for 3700 SwitchesNon-PoE..
1.527,67 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.283,76 RON
RPS600-HP Zyxel RPS600-HP
Cod produs: ZXRPS600HPZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches..
7.570,92 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.362,12 RON
S-10GR-STS - 10 Gigabit Media and Rate C
Cod produs: PS05060622
Brand: Perle Systems
Garantie :12 Luni..
978,88 RON
In Stock
Fără TVA: 822,59 RON
S1728GWR-4P-AC / 24*10/100/1000Base-T, 4*1000Base-X..
Cod produs: HWS1728GWR4P
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100/1000Base-T (4 x SFP)Switching capacity:56 Gbit/sSw..
936,15 RON
In Stock
Fără TVA: 786,68 RON
S2700-26TP-SI-AC / 24*10/100Base-T, 2 Combo GE (10/..
Cod produs: HWS270026TPSIAC
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100Base-TX (2 x gigabit combo ports (10/100/1000Base-T..
2.987,64 RON
In Stock
Fără TVA: 2.510,62 RON
S5700-24TP-SI-AC / 20*10/100/1000Base-T, 4*100/1000..
Cod produs: HWS570024TPSIAC
Brand: Huawei
Porturi:20 x 10/100/1000Base-T (4 x GE Combo1 x USB for auto-config)Sw..

Filtru

  • BRANDURI