Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
35,22 RON
In Stock
Fără TVA: 29,60 RON
Qubs Punch down tool - nu contine lama
Cod produs: QPTPDBODY
Brand: Qubs Pasive
Garantie :12 Luni..
113,86 RON
In Stock
Fără TVA: 95,68 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1310nmGarantie :12 Luni..
127,73 RON
In Stock
Fără TVA: 107,34 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1550nm,Garantie :12 Luni..
59,77 RON
In Stock
Fără TVA: 50,23 RON
Qubs Switch 16*10/100TX, plastic case, alimentare ..
Cod produs: QA20X16E
Brand: Qubs Active
Porturi:16 x 10/100 Auto-NegotiationStandard Compliance:IEEE802.3 10Ba..
788,76 RON
In Stock
Fără TVA: 662,82 RON
Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nm
Cod produs: QB30G02SCSFP
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nmGarantie :12 ..
36,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 30,32 RON
Qubs UTP/STP Universal Stripper
Cod produs: QPTSTRPUNIV
Brand: Qubs Pasive
Garantie :12 Luni..
168,25 RON
In Stock
Fără TVA: 141,39 RON
Qubs Wireless Access Point, 54Mb/s, Extended Range
Cod produs: QA705401APE
Brand: Qubs Active
Standarde:IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.3, IEEE802.3uTehnologie:2x..
74,22 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 62,37 RON
Qubs Wireless Router 4x10/100 LAN, 1xWAN, 54M, ..
Cod produs: QA705401WG
Brand: Qubs Active
Tip:Wireless Broadband RouterViteza de transfer a datelor:54 Mbps (Aut..
4.089,19 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.436,29 RON
Rack Console with 17 in. LCD - Includes
Cod produs: TLB02100017
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■Space savings with 1U 19-inch, rack-mount drawe..
4.089,19 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.436,29 RON
Rack Console with 19 in. LCD
Cod produs: TLB02100019
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■Features 19-inch LCD TFT active-matrix, color p..
955,81 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 803,20 RON
RC552-FE Module 802.3ah OAM MC
Cod produs: RSRC552FE
Brand: Raisecom
Descriere:Ethernet over FiberRC552-FE, RC552-GERC552-FE and RC552-GE (..
1.099,01 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 923,54 RON
RC552-GE (Rev.D)
Cod produs: RSRC552GE
Brand: Raisecom
Descriere:Ethernet over FiberRC552-FE, RC552-GERC552-FE and RC552-GE (..
24,05 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 20,21 RON
RJ45 C5E UTP MOSAIC 2 M
Cod produs: LND076554
Brand: Diversi
Descriere:Product DetailsRJ45 Sockets, Categories 5e and 6 LCSNetwork ..
27,74 RON
In Stock
Fără TVA: 23,31 RON
RJ45 C6 UTP MOSAIC 2 M
Cod produs: LND076564
Brand: Diversi
Descriere:Brand Legrand Mfr. Part No.0 765 64Specifications Type Socke..
139,81 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 117,49 RON
RM410 Zyxel RM410 rackmount Kit for XS39
Cod produs: ZXRM410ZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:• Two front mounting brackets (short) and two rear mounting ..

Filtru

  • BRANDURI