Networking

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
21,24 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 17,85 RON
Conector mama GigaPlus ecranat Snap In LSA IDC UK Un..
Cod produs: BCGPCJAKF0K2
Brand: Brand-Rex
Descriere:GigaPlus Shielded and Unshielded Snap-In-Jacks offer true Ca..
16,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 13,50 RON
Conector mama GigaPlus neecranat Snap In 110 IDC UK ..
Cod produs: BCGPCJAKU013
Brand: Brand-Rex
Descriere:GigaPlus Shielded and Unshielded Snap-In-Jacks offer true Ca..
16,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 13,50 RON
Conector mama GigaPlus neecranat Snap In LSA IDC UK ..
Cod produs: BCGPCJAKU0K3
Brand: Brand-Rex
Descriere:GigaPlus Shielded and Unshielded Snap-In-Jacks offer true Ca..
11,52 RON
In Stock
Fără TVA: 9,68 RON
Conector mama GigaPlus neecranat Snap In Tool Free
Cod produs: BCGPCJAKU002
Brand: Brand-Rex
Descriere:The Tool-free Jack offers true Cat5e performance and is full..
19,88 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 16,71 RON
Conector mama Lead Frame GigaPlus ecranat Snap In 11..
Cod produs: BCGPCJAKF013LF
Brand: Brand-Rex
Descriere:GigaPlus Shielded and Unshielded Snap-In-Jacks offer true Ca..
24,51 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 20,60 RON
Connector SIJ Screened 110 Black
Cod produs: BCGPCJAKF012
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
15,99 RON
In Stock
Fără TVA: 13,44 RON
CORDONS BRASSAGE CU C5 FTP 2M
Cod produs: LND051641
Brand: Diversi
Descriere:Ref : LEG 051641product Features Patch cords and users RJ 45..
12,51 RON
In Stock
Fără TVA: 10,51 RON
CORDONS BRASSAGE CU C5 UTP 2M
Cod produs: LND051637
Brand: Diversi
Descriere:CAT. NO. 0 516 37PATCH CORD/USER CORD RJ 45 - CAT.5 - U/UTP ..
16,07 RON
In Stock
Fără TVA: 13,50 RON
CORDONS BRASSAGE CU C5 UTP 3M
Cod produs: LND051638
Brand: Diversi
Descriere:CAT. NO. 0 516 38PATCH CORD/USER CORD RJ 45 - CAT.5 - U/UTP ..
351,98 RON
In Stock
Fără TVA: 295,78 RON
DAC10G-1M, 10G(SFP+)direct attach cab1 m
Cod produs: ZXDAC10G1MZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meterGaran..
432,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 363,56 RON
DB37 female connector to 8 RJ45 120ohm b
Cod produs: RSCBLE1DB37F/8RJ45
Brand: Perle Systems
Garantie :12 Luni..
306,85 RON
In Stock
Fără TVA: 257,86 RON
DLP, SUPORT MOSAIC 2MOD CAPAC 85
Cod produs: LND030742
Brand: Diversi
Descriere:MINI-COLUMN DLP - 4 COMPARTMENTS - TO BE EQUIPPED - HEIGHT 0..
3,72 RON
In Stock
Fără TVA: 3,13 RON
Duct Grade Cable OM2 / 12 Fibre UDU Univ
Cod produs: BCGF050UNI12LU
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
5,68 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4,77 RON
Duct Grade Cable OS2 / 24 Fibre UDU Univ
Cod produs: BCGF008UNI24LU
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
4,45 RON
In Stock
Fără TVA: 3,74 RON
Duct Grade Uni - External - OM1 / 6 Fibre / Loose Tu..
Cod produs: BCGF062UNI06NM
Brand: Brand-Rex
Descriere:For building backbone applications, the duct grade unitube c..

Filtru

  • BRANDURI