Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
40,26 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 33,83 RON
Pigtail MT-RJ 8/125 Single-mode OS1 2m
Cod produs: BCHOTMJ008502
Brand: Brand-Rex
Tip:MT-RJ - SingleMode OS1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent co..
13,57 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 11,40 RON
Pigtail SC 50/125 Multi-mode OM2 1m
Cod produs: BCHOTSC050001
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - MultiMode OM2Lungime:1 MDescriere:For use in permanent connec..
15,30 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12,86 RON
Pigtail SC 50/125 Multi-mode OM2 2m
Cod produs: BCHOTSC050002
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - MultiMode OM2Lungime:2 MDescriere:For use in permanent connec..
13,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 11,54 RON
Pigtail SC 62.5/125 Multi-mode OM1 1m
Cod produs: BCHOTSC062001
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - MultiMode OM1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent connec..
15,80 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 13,28 RON
Pigtail SC 62.5/125 Multi-mode OM1 2m
Cod produs: BCHOTSC062002
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - MultiMode OM1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent connec..
12,11 RON
In Stock
Fără TVA: 10,18 RON
Pigtail SC 8/125 Single-mode OS1 1m
Cod produs: BCHOTSC008001
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - SingleMode OS1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent conne..
18,80 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 15,80 RON
Pigtail SC 8/125 Single-mode OS1 2m
Cod produs: BCHOTSC008002
Brand: Brand-Rex
Tip:SC - SingleMode OS1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent conne..
12,32 RON
In Stock
Fără TVA: 10,35 RON
Pigtail SC OM3 50/125 2m
Cod produs: BCHOTSCOM3002
Brand: Brand-Rex
Tip:Pigtail SC OM3 50/125Lungime:2 MDescriere:Garantie :12 Luni..
12,82 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 10,77 RON
Pigtail ST 50/125 Multi-mode OM2 1m
Cod produs: BCHOTST050001
Brand: Brand-Rex
Tip:ST - MultiMode OM2Lungime:1 MDescriere:For use in permanent connec..
14,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12,30 RON
Pigtail ST 50/125 Multi-mode OM2 2m
Cod produs: BCHOTST050002
Brand: Brand-Rex
Tip:ST - MultiMode OM2Lungime:2 MDescriere:For use in permanent connec..
13,23 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 11,12 RON
Pigtail ST 62.5/125 Multi-mode OM1 1m
Cod produs: BCHOTST062001
Brand: Brand-Rex
Tip:ST - MultiMode OM1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent connec..
15,30 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12,86 RON
Pigtail ST 62.5/125 Multi-mode OM1 2m
Cod produs: BCHOTST062002
Brand: Brand-Rex
Tip:ST - MultiMode OM1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent connec..
16,48 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 13,85 RON
Pigtail ST 8/125 Single-mode OS1 1m
Cod produs: BCHOTST008001
Brand: Brand-Rex
Tip:ST - SingleMode OS1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent conne..
18,21 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 15,30 RON
Pigtail ST 8/125 Single-mode OS1 2m
Cod produs: BCHOTST008002
Brand: Brand-Rex
Tip:ST - SingleMode OS1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent conne..
591,31 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 496,90 RON
Pre-terminated Cable MPO-MPO OM3 3 M
Cod produs: BCMTCCMTOM312003
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI