Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
60,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 50,97 RON
Patchcord ST-ST 62.5/125 Duplex OM1 3m
Cod produs: BCHOPST062030ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:ST-ST OM1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
74,51 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 62,61 RON
Patchcord ST-ST 8/125 Duplex OS1 3m
Cod produs: BCHOPST008030ST201
Brand: Brand-Rex
Tip:ST-ST OS1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
95,09 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 79,91 RON
Patchcord UTP 6A, Grey, 5m
Cod produs: SMZM6A05M04
Brand: Siemon
Descriere:The Z-MAX patch cord is a primary driver of the Z-MAX system..
10,03 RON
In Stock
Fără TVA: 8,43 RON
Pigtail 1m 900Ám OM3 - SC
Cod produs: BCHOTSCOM3001
Brand: Brand-Rex
Descriere:Pigtail 1m 900ľm OM3 - SCDisponibil la bucata.Fabricat în Ma..
17,84 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 14,99 RON
Pigtail FC 8/125 Single-mode OS1 1m
Cod produs: BCHOTFC008001
Brand: Brand-Rex
Tip:FC - SingleMode OS1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent conne..
19,49 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 16,38 RON
Pigtail FC 8/125 Single-mode OS1 2m
Cod produs: BCHOTFC008002
Brand: Brand-Rex
Tip:FC - SingleMode OS1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent conne..
18,17 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 15,27 RON
Pigtail LC 50/125 Multi-mode OM2 1m
Cod produs: BCHOTLC050001
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - MultiMode OM2Lungime:1 MDescriere:For use in permanent connec..
20,17 RON
In Stock
Fără TVA: 16,95 RON
Pigtail LC 50/125 Multi-mode OM2 2m
Cod produs: BCHOTLC050002
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - MultiMode OM2Lungime:2 MDescriere:For use in permanent connec..
18,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 15,48 RON
Pigtail LC 62.5/125 Multi-mode OM1 1m
Cod produs: BCHOTLC062001
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - MultiMode OM1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent connec..
20,49 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 17,22 RON
Pigtail LC 62.5/125 Multi-mode OM1 2m
Cod produs: BCHOTLC062002
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - MultiMode OM1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent connec..
13,09 RON
In Stock
Fără TVA: 11,00 RON
Pigtail LC 8/125 Single-mode OS1 1m
Cod produs: BCHOTLC008001
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - SingleMode OS1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent conne..
25,38 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 21,33 RON
Pigtail LC 8/125 Single-mode OS1 2m
Cod produs: BCHOTLC008002
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - SingleMode OS1Lungime:2 MDescriere:For use in permanent conne..
34,19 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 28,73 RON
Pigtail MT-RJ 50/125 Multi-mode OM2 1m
Cod produs: BCHOTMJ050501
Brand: Brand-Rex
Tip:MT-RJ - MultiMode OM2Lungime:1 MDescriere:For use in permanent con..
37,91 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 31,86 RON
Pigtail MT-RJ 50/125 Multi-mode OM2 2m
Cod produs: BCHOTMJ050502
Brand: Brand-Rex
Tip:MT-RJ - MultiMode OM2Lungime:2 MDescriere:For use in permanent con..
34,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 29,22 RON
Pigtail MT-RJ 62.5/125 Multi-mode OM1 1m
Cod produs: BCHOTMJ062501
Brand: Brand-Rex
Tip:MT-RJ - MultiMode OM1Lungime:1 MDescriere:For use in permanent con..

Filtru

  • BRANDURI