Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
62,48 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 52,50 RON
Patchcord SC-SC 50/125 Duplex OM2 2m
Cod produs: BCHOPSC050020SC291
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
40,13 RON
In Stock
Fără TVA: 33,72 RON
Patchcord SC-SC 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPSC050030SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
46,16 RON
In Stock
Fără TVA: 38,79 RON
Patchcord SC-SC 50/125 Duplex OM2 5m
Cod produs: BCHOPSC050050SC291
Brand: Brand-Rex
Descriere:SC - SC Duplex 50/125 Patch cord5 mDuplex MultimodeGarantie..
68,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 57,59 RON
Patchcord SC-SC 62.5/125 Duplex OM1 3m
Cod produs: BCHOPSC062030SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OM1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
72,60 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 61,01 RON
Patchcord SC-SC 8/125 Duplex OS1 1m
Cod produs: BCHOPSC008010SC201
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OS1 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
45,37 RON
In Stock
Fără TVA: 38,13 RON
Patchcord SC-SC 8/125 Duplex OS1 2m
Cod produs: BCHOPSC008020SC201
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OS1 DuplexLungime:2 MDescriere:For use in permanent connecti..
55,23 RON
In Stock
Fără TVA: 46,41 RON
Patchcord SC-SC 8/125 Duplex OS1 3m
Cod produs: BCHOPSC008030SC201
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OS1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
77,45 RON
In Stock
Fără TVA: 65,08 RON
Patchcord SC-SC 8/125 Duplex OS1 5m
Cod produs: BCHOPSC008050SC201
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OS1 DuplexLungime:5 MDescriere:For use in permanent connecti..
44,23 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 37,17 RON
Patchcord SC-ST 50/125 Duplex OM2 1m
Cod produs: BCHOPSC050010ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-ST OM2 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
50,78 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 42,67 RON
Patchcord SC-ST 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPSC050030ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-ST OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
64,55 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 54,24 RON
Patchcord SC-ST 62.5/125 Duplex OM1 3m
Cod produs: BCHOPSC062030ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-ST OM1 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
78,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 65,90 RON
Patchcord SC-ST 8/125 Duplex OS1 3m
Cod produs: BCHOPSC008030ST201
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-ST OS1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
44,45 RON
In Stock
Fără TVA: 37,35 RON
Patchcord ST-ST 50/125 Duplex OM2 2m
Cod produs: BCHOPST050020ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:ST-ST OM2 DuplexLungime:2 MDescriere:For use in permanent connecti..
27,54 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 23,14 RON
Patchcord ST-ST 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPST050030ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:ST-ST OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
70,61 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 59,34 RON
Patchcord ST-ST 50/125 Duplex OM2 5m
Cod produs: BCHOPST050050ST291
Brand: Brand-Rex
Tip:ST-ST OM2 DuplexLungime:5 MDescriere:For use in permanent connecti..

Filtru

  • BRANDURI