Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
88,27 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 74,18 RON
Patchcord LC-SC 62.5/125 Duplex OM1 5m
Cod produs: BCHOPLC062050SC293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-SC OM1 DuplexLungime:5 MDescriere:For use in permanent connecti..
84,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 71,25 RON
Patchcord LC-SC 8/125 Duplex OS1 1m
Cod produs: BCHOPLC008010SC203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-SC OS1 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
89,70 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 75,38 RON
Patchcord LC-SC 8/125 Duplex OS1 2m
Cod produs: BCHOPLC008020SC203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-SC OS1 DuplexLungime:2 MDescriere:For use in permanent connecti..
94,68 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 79,56 RON
Patchcord LC-SC 8/125 Duplex OS1 3m
Cod produs: BCHOPLC008030SC203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-SC OS1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
61,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 51,87 RON
Patchcord LC-ST 50/125 Duplex OM2 1m
Cod produs: BCHOPLC050010ST293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-ST OM2 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
62,08 RON
In Stock
Fără TVA: 52,17 RON
Patchcord LC-ST 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPLC050030ST293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-ST OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
73,14 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 61,46 RON
Patchcord LC-ST 62.5/125 Duplex OM1 3m
Cod produs: BCHOPLC062030ST293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-ST OM1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
80,86 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 67,95 RON
Patchcord LC-ST 8/125 Duplex OS1 1m
Cod produs: BCHOPLC008010ST203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-ST OS1 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
75,79 RON
In Stock
Fără TVA: 63,69 RON
Patchcord LC-ST 8/125 Duplex OS1 3m
Cod produs: BCHOPLC008030ST203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-ST OS1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
67,88 RON
In Stock
Fără TVA: 57,04 RON
Patchcord RJ45 cat 5e 2 perechi -Tera 2m
Cod produs: SMT2E202MB02L
Brand: Siemon
Descriere:Part of the TERA cabling solution, TERA-to-TERA patch cords ..
94,12 RON
In Stock
Fără TVA: 79,09 RON
Patchcord RJ45 cat 6A-Tera 2m
Cod produs: SMT4AS02MB02L
Brand: Siemon
Descriere: (Part of the TERA cabling solution, TERA-to-TERA patch cord..
66,71 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 56,06 RON
Patchcord S/FTP 6A, Grey, 1.5m
Cod produs: SM10GBPS15M04L
Brand: Siemon
Descriere:Patchcord S/FTP 6A, Grey, 1.5mGarantie :12 Luni..
95,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 80,14 RON
Patchcord S/FTP 6A, Grey, 5m
Cod produs: SMZM6AS05M04
Brand: Siemon
Descriere:OverviewCategory 6AThe Z-MAX patch cord is a primary driver ..
62,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 52,65 RON
Patchcord SC-SC 50/125 Duplex OM2 2m
Cod produs: BCHOPSC050020SC291
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
40,23 RON
In Stock
Fără TVA: 33,81 RON
Patchcord SC-SC 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPSC050030SC291
Brand: Brand-Rex
Tip:SC-SC OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..

Filtru

  • BRANDURI