Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
26,98 RON
In Stock
Fără TVA: 22,67 RON
Patchcord Cat6Plus U/UTP Green 5m
Cod produs: BCC6CPCU050555BB
Brand: Brand-Rex
Descriere:Patchcord Cat6Plus U/UTP Green 5 mGarantie :12 Luni..
20,88 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 17,55 RON
Patchcord Cat6Plus U/UTP White 1m
Cod produs: BCC6CPCU010333BB
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
19,92 RON
In Stock
Fără TVA: 16,74 RON
Patchcord Cat6Plus U/UTP White 3m
Cod produs: BCC6CPCU030333BB
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
41,58 RON
In Stock
Fără TVA: 34,94 RON
Patchcord Cat6Plus U/UTP White 5m
Cod produs: BCC6CPCU050333BB
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
34,34 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 28,86 RON
Patchcord Cat6Plus U/UTP Yellow 3m
Cod produs: BCC6CPCU030666BB
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
38,41 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 32,28 RON
Patchcord Cat6PPIMF Green /Grey Boots 2m
Cod produs: BCC6CPCS020588HB
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
8,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7,25 RON
Patchcord GigaPlus U/UTP Red/Red Boot 1m
Cod produs: BCGPCPCU010111HB
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
73,93 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 62,13 RON
Patchcord LC-LC 50/125 Duplex OM2 1m
Cod produs: BCHOPLC050010LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-LC OM2 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
84,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 71,12 RON
Patchcord LC-LC 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPLC050030LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-LC OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
75,01 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 63,03 RON
Patchcord LC-LC 50/125 Duplex OM3 2m
Cod produs: BCHOPLCOM3010LC253
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
85,13 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 71,54 RON
Patchcord LC-LC 62.5/125 Duplex OM1 3m
Cod produs: BCHOPLC062030LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-LC OM1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
96,50 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 81,09 RON
Patchcord LC-LC 8/125 Duplex OS1 1m
Cod produs: BCHOPLC008010LC203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-LC OS1 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..
106,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 89,39 RON
Patchcord LC-LC 8/125 Duplex OS1 3m
Cod produs: BCHOPLC008030LC203
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-LC OS1 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connecti..
67,31 RON
In Stock
Fără TVA: 56,56 RON
Patchcord LC-MTRJ 50/125 Duplex OM2 3m
Cod produs: BCHOPMJ050030LC292
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-MTRJ OM2 DuplexLungime:3 MDescriere:For use in permanent connec..
65,46 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 55,01 RON
Patchcord LC-SC 50/125 Duplex OM2 1m
Cod produs: BCHOPLC050010SC293
Brand: Brand-Rex
Tip:LC-SC OM2 DuplexLungime:1 MDescriere:For use in permanent connecti..

Filtru

  • BRANDURI