Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
79,60 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 66,89 RON
LC - LC Duplex 50/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLC050020LC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
95,57 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 80,31 RON
LC - LC Duplex 50/125 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLC050050LC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
74,43 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 62,55 RON
LC - LC Duplex 62.5/125 Patch cord 1m
Cod produs: BCHOPLC062010LC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
80,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 67,23 RON
LC - LC Duplex 62.5/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLC062020LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
96,57 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 81,15 RON
LC - LC Duplex 62.5/125 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLC062050LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
173,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 145,44 RON
LC - LC Duplex 8/125 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLC008100LC203
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
61,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 51,71 RON
LC - LC Duplex 8/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLC008020LC203
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
116,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 98,01 RON
LC - LC Duplex 8/125 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLC008050LC203
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
173,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 145,44 RON
LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLCOM3100SC253
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
39,46 RON
In Stock
Fără TVA: 33,16 RON
LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 1m
Cod produs: BCHOPLCOM3010SC253
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord Duplex MultimodeLungime:1 M..
43,28 RON
In Stock
Fără TVA: 36,37 RON
LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLCOM3020SC253
Brand: Brand-Rex
Descriere:LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord Duplex Multimode 50/125..
46,97 RON
In Stock
Fără TVA: 39,47 RON
LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 3m
Cod produs: BCHOPLCOM3030SC253
Brand: Brand-Rex
Descriere:LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 3mDuplex Multimode50/12..
92,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 77,31 RON
LC - SC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLCOM3050SC253
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
154,19 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 129,57 RON
LC - SC Duplex 50/125 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLC050100SC293
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
71,10 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 59,75 RON
LC - SC Duplex 50/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLC050020SC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI