Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
81,15 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 68,19 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLCOM3020LC253
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
87,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 73,49 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 3m
Cod produs: BCHOPLCOM3030LC253
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
59,92 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 50,35 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLCOM3050LC253
Brand: Brand-Rex
Tip:LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cordLungime:5 MDescriere:Duplex Mu..
185,90 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 156,22 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM4 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLCOM4100LC273
Brand: Brand-Rex
Descriere:Brand-Rex Optical Patchcord OM4 LC-LC Duplex Patchcord fiber..
67,97 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 57,12 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM4 Patch cord 1m
Cod produs: BCHOPLCOM4010LC273
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
111,41 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 93,62 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM4 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLCOM4020LC273
Brand: Brand-Rex
Descriere:Brand-Rex Optical Patchcord OM4 LC-LC Duplex 2m HOPLCOM4020L..
129,63 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 108,93 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM4 Patch cord 3m
Cod produs: BCHOPLCOM4030LC273
Brand: Brand-Rex
Descriere:Brand-Rex Optical Patchcord OM4 LC-LC Duplex 3m HOPLCOM4030L..
165,68 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 139,23 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM4 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLCOM4050LC273
Brand: Brand-Rex
Descriere:Brand-Rex Optical Patchcord OM4 LC-LC Duplex 5m HOPLCOM4050L..
158,72 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 133,38 RON
LC - LC Duplex 50/125 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLC050100LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
79,24 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 66,59 RON
LC - LC Duplex 50/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLC050020LC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
95,16 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 79,97 RON
LC - LC Duplex 50/125 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLC050050LC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
74,10 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 62,27 RON
LC - LC Duplex 62.5/125 Patch cord 1m
Cod produs: BCHOPLC062010LC293
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
79,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 66,93 RON
LC - LC Duplex 62.5/125 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLC062020LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
96,14 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 80,79 RON
LC - LC Duplex 62.5/125 Patch cord 5m
Cod produs: BCHOPLC062050LC293
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
172,32 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 144,81 RON
LC - LC Duplex 8/125 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLC008100LC203
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI