Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
944,44 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 793,65 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 30m
Cod produs: BCMTCCMTOM312030
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
1.468,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.233,61 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 50m
Cod produs: BCMTCCMTOM312050
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
715,21 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 601,02 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 10m
Cod produs: BCMTCCMT00812010
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
774,11 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 650,51 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 20m
Cod produs: BCMTCCMT00812020
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
833,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 700,00 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 30m
Cod produs: BCMTCCMT00812030
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
1.199,59 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.008,06 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 50m
Cod produs: BCMTCCMT00812050
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
7,20 RON
In Stock
Fără TVA: 6,05 RON
FO-SM, 8u, 24FO, MLT, rodent res glass
Cod produs: BCHF008S24WRRLU4FT
Brand: Brand-Rex
Descriere:Glass Yarn Armouring for Rodent ResistanceRigid Glass Centra..
5,62 RON
In Stock
Fără TVA: 4,72 RON
FO-SM, 8u, 4FO, MLT, rodent res glass
Cod produs: BCHF008S4WRRLU4FT
Brand: Brand-Rex
Descriere:Rigid Glass Central Strength MemberChoice of Universal or Ex..
5,97 RON
In Stock
Fără TVA: 5,02 RON
FO-SM, 8u, 8FO, MLT, rodent res glass
Cod produs: BCHF008S8WRRLU4FT
Brand: Brand-Rex
Descriere:Glass Yarn Armouring for Rodent ResistanceRigid Glass Centra..
2,07 RON
In Stock
Fără TVA: 1,74 RON
GigaPlus 24 AWG F/UTP LSF/OH Violet RAL
Cod produs: BCGPFHF1500V
Brand: Brand-Rex
Descriere:GigaPlus 24 AWG F/UTP LSF/OH Violet RALGarantie :12 Luni..
1.851,66 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.556,02 RON
GigaPlus 24 AWG SF/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheat..
Cod produs: BCGPSHF1500VT
Brand: Brand-Rex
Constructie:Conductor: 24 AWG Plain Annealed Copper WireInsulation: Po..
1,34 RON
In Stock
Fără TVA: 1,13 RON
GigaPlus 24 AWG U/UTP 4 Pair LSF/OH IEC 332.1 Sheath..
Cod produs: BCGPUHF1RLX305VT
Brand: Brand-Rex
Constructie:Conductor: 24 AWG Plain Annealed Copper WireInsulation: Po..
513,29 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 431,34 RON
GigaPlus 24 Port Unscreened Patch Panel 1U 110 IDC U..
Cod produs: BCGPCPNLU24012M
Brand: Brand-Rex
Descriere:Brand-Rex 19” (483mm) GIGAPlus rack mounted patch panel offe..
36,72 RON
In Stock
Fără TVA: 30,86 RON
GigaPlus Unscreened Triple Outlet Universal Style A/..
Cod produs: BCGPCTWOU003
Brand: Brand-Rex
Categorie:GigaPlus Unscreened Triple Shuttered OutletAltele:Outlet Sty..
3,67 RON
In Stock
Fără TVA: 3,08 RON
Indoor Duct Blolite 4Way 3mm (PO) - I
Cod produs: BCBLOLITE20040305
Brand: Brand-Rex
Tip:Indoor - 4 WayDescriere:To facilitate the installation of Blolite ..

Filtru

  • BRANDURI