Passive

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
47,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 39,81 RON
Fiber optic cable STArmouredOM4 24 fibre
Cod produs: BCGFOM4UNI24STANM
Brand: Brand-Rex
Fibre:Categorie:Tip:Model:Culoarea invelisului:Siguranta la foc:Garant..
11,38 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 9,56 RON
Fiber optic cable STArmouredOM4 4 fibre
Cod produs: BCGFOM4UNI04STANM
Brand: Brand-Rex
Descriere:ST Armoured Uni - External - OM4 / 4 FibreGarantie :12 Luni..
6,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5,58 RON
Fiber optic cable STArmouredOS2 12 fibre
Cod produs: BCGF008UNI12STANM
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
7,98 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6,71 RON
Fiber optic cable STArmouredOS2 24 fibre
Cod produs: BCHF008S24WSTANM 4
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
7,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6,69 RON
Fiber optic cable STArmouredOS2 24 fibre
Cod produs: BCGF008UNI24STANM
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
16,54 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 13,90 RON
Fiber optic cableUnitubeFireOM2 12 fibre
Cod produs: BCEF050UNI12LSTALU
Brand: Brand-Rex
Descriere:Unitube Fire Survival Cable OM2 / 12 FibreGarantie :12 Luni..
22,22 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 18,67 RON
Fiber optic cableUnitubeFireOM2 24 fibre
Cod produs: BCEF050UNI24LSTALU
Brand: Brand-Rex
Descriere:Unitube Fire Survival Cable OM2 / 24 FibreGarantie :12 Luni..
13,23 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 11,12 RON
Fiber optic cableUnitubeFireOS2 12 fibre
Cod produs: BCEF008UNI12LSTALU
Brand: Brand-Rex
Descriere:Unitube Fire Survival Cable OS2 / 12 FibreGarantie :12 Luni..
15,46 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12,99 RON
Fiber optic cableUnitubefireOS2 24 fibre
Cod produs: BCEF008UNI24LSTALU
Brand: Brand-Rex
Descriere:Unitube Fire Survival Cable OS2 / 24 FibreGarantie :12 Luni..
6,46 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5,43 RON
Fiberoptic cable STArmoured OS2 12 fibre
Cod produs: BCHF008S12WSTANM 4
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
8,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7,19 RON
Fiberopticcable RodentResistentOS212fibr
Cod produs: BCHF008S12WRRNM
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
52,43 RON
In Stock
Fără TVA: 44,06 RON
Fibre management kit including loops and 24 way spli..
Cod produs: BCFPCFMKIT001
Brand: Brand-Rex
Tip:Fibre management kit including loops and 24 way splice bridgeGaran..
674,92 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 567,16 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 10m
Cod produs: BCMTCCMTOM312010
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
809,18 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 679,98 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 20m
Cod produs: BCMTCCMTOM312020
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
943,29 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 792,68 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 30m
Cod produs: BCMTCCMTOM312030
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI