Patch Cord FO

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
366,35 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 307,86 RON
19 1U HD 4 MODULE PANEL BLACK
Cod produs: BCMTPHD2
Brand: Brand-Rex
Tip:Marime:Accesorii optionale:Dimensiuni W x D:Greutate:Garantie :12 ..
51,84 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 43,56 RON
1m Duplex 050/125 Multimode Patchcord LC
Cod produs: BCHOPL050010LC293
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
41,04 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 34,49 RON
Blanking Plate
Cod produs: BCMTFHDBLK2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Blank Faceplate Panel AssembliesModular panel assemblies are..
675,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 567,87 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 10m
Cod produs: BCMTCCMTOM312010
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
810,16 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 680,81 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 20m
Cod produs: BCMTCCMTOM312020
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
944,44 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 793,65 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 30m
Cod produs: BCMTCCMTOM312030
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
1.468,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.233,61 RON
FO Cable - MPO to MPO - OM3 - 12F - 50m
Cod produs: BCMTCCMTOM312050
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
715,21 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 601,02 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 10m
Cod produs: BCMTCCMT00812010
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
774,11 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 650,51 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 20m
Cod produs: BCMTCCMT00812020
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
833,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 700,00 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 30m
Cod produs: BCMTCCMT00812030
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
1.199,59 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.008,06 RON
FO Cable - MPO to MPO - OS1 - 12F - 50m
Cod produs: BCMTCCMT00812050
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
171,29 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 143,94 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 10m
Cod produs: BCHOPLCOM3100LC253
Brand: Brand-Rex
Tip:Lungime:Descriere:Garantie :12 Luni..
132,91 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 111,69 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 15m
Cod produs: BCHOPLCOM3150LC253
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
81,32 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 68,34 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 2m
Cod produs: BCHOPLCOM3020LC253
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..
87,64 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 73,65 RON
LC - LC Duplex 50/125 OM3 Patch cord 3m
Cod produs: BCHOPLCOM3030LC253
Brand: Brand-Rex
Descriere:Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI