FO Patch Panel

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
306,54 RON
In Stock
Fără TVA: 257,60 RON
Optical Panel loaded with 6 LC Duplex Singlemode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXSM12LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:12Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
328,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 276,24 RON
Optical Panel loaded with 6 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM12DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:12Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
603,28 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 506,96 RON
Optical Panel loaded with 8 LC Duplex SM
Cod produs: BCFPCC1SXSM16LC2
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
343,33 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 288,51 RON
Optical Panel loaded with 8 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM16DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:16Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
440,92 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 370,52 RON
Optical Panel loaded with 8 SC Duplex Singlemode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXSM16DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:16Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
272,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 229,04 RON
Optical Panel Unloaded for up to 12 SC Duplex adapte..
Cod produs: BCFPCC1SXXX24DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24 (Neechipat)Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 1U fibre..
269,23 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 226,24 RON
PATCH PANEL FO 16LC MM (8 LC DUPLEX), 1U
Cod produs: BCFPCC1SXMM16LC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..
337,33 RON
In Stock
Fără TVA: 283,47 RON
PATCH PANEL FO 24SC SM 1U
Cod produs: BCFPCC1SXSM24SC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..

Filtru

  • BRANDURI