Patch Panel Fibra Optica

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
367,78 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 309,06 RON
19 1U HD 4 MODULE PANEL BLACK
Cod produs: BCMTPHD2
Brand: Brand-Rex
Tip: Marime: Accesorii optionale: Dimensiuni W x D: Greutate: Garantie..
41,20 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 34,62 RON
Blanking Plate
Cod produs: BCMTFHDBLK2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Blank Faceplate Panel Assemblies Modular panel assemblies a..
52,69 RON
In Stock
Fără TVA: 44,28 RON
Fibre management kit including loops and 24 way spli..
Cod produs: BCFPCFMKIT001
Brand: Brand-Rex
Tip:Fibre management kit including loops and 24 way splice bridgeGaran..
1.147,51 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 964,29 RON
LC OM3 Module Cassette 12f MM LC adapt.
Cod produs: BCMTCAHDMLOM3122
Brand: Brand-Rex
Cabling: Ports: Garantie :12 Luni ..
540,24 RON
In Stock
Fără TVA: 453,98 RON
Optical Panel loaded with 12 LC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM24LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
763,27 RON
In Stock
Fără TVA: 641,40 RON
Optical Panel loaded with 12 LC Duplex Singlemode ad..
Cod produs: BCFPCC1SXSM24LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24 Categorie:Optic Tehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic..
374,55 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 314,75 RON
Optical Panel loaded with 12 SC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM24DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
521,67 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 438,38 RON
Optical Panel loaded with 12 SC Duplex Singlemode ad..
Cod produs: BCFPCC1SXSM24DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
300,99 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 252,93 RON
Optical Panel loaded with 2 SC Duplex MM
Cod produs: BCFPCC1SXMM04DC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..
325,51 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 273,54 RON
Optical Panel loaded with 2 SC Duplex SM
Cod produs: BCFPCC1SXSM04DC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..
789,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 663,69 RON
Optical Panel loaded with 24 LC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM48LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:48Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
402,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 338,13 RON
Optical Panel loaded with 24 SC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM48DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:48Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
769,44 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 646,59 RON
Optical Panel loaded with 24 SC Duplex Singlemode ad..
Cod produs: BCFPCC1SXSM48DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:48Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
308,33 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 259,10 RON
Optical Panel loaded with 3 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM06DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:6Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic Pa..
315,66 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 265,26 RON
Optical Panel loaded with 4 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM08DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:8Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic Pa..

Filtru

  • BRANDURI