FO Patch Panel

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
52,43 RON
In Stock
Fără TVA: 44,06 RON
Fibre management kit including loops and 24 way spli..
Cod produs: BCFPCFMKIT001
Brand: Brand-Rex
Tip:Fibre management kit including loops and 24 way splice bridgeGaran..
538,39 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 452,43 RON
Optical Panel loaded with 12 LC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM24LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
759,34 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 638,10 RON
Optical Panel loaded with 12 LC Duplex Singlemode ad..
Cod produs: BCFPCC1SXSM24LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
372,62 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 313,13 RON
Optical Panel loaded with 12 SC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM24DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
518,97 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 436,11 RON
Optical Panel loaded with 12 SC Duplex Singlemode ad..
Cod produs: BCFPCC1SXSM24DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:24Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
299,44 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 251,63 RON
Optical Panel loaded with 2 SC Duplex MM
Cod produs: BCFPCC1SXMM04DC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..
323,83 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 272,13 RON
Optical Panel loaded with 2 SC Duplex SM
Cod produs: BCFPCC1SXSM04DC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..
785,72 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 660,27 RON
Optical Panel loaded with 24 LC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM48LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:48Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
400,32 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 336,40 RON
Optical Panel loaded with 24 SC Duplex Multimode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXMM48DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:48Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
765,48 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 643,26 RON
Optical Panel loaded with 24 SC Duplex Singlemode ad..
Cod produs: BCFPCC1SXSM48DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:48Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..
306,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 257,76 RON
Optical Panel loaded with 3 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM06DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:6Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic Pa..
373,46 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 313,83 RON
Optical Panel loaded with 4 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM08LC2
Brand: Brand-Rex
Descriere:Porturi:Categorie:Panel Width:Panel Height:Panel Depth:Tehno..
314,04 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 263,90 RON
Optical Panel loaded with 4 SC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM08DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:8Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic Pa..
362,84 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 304,91 RON
Optical Panel loaded with 4 SC Duplex Singlemode ada..
Cod produs: BCFPCC1SXSM08DC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:8Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic Pa..
414,69 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 348,48 RON
Optical Panel loaded with 6 LC Duplex Multimode adap..
Cod produs: BCFPCC1SXMM12LC2
Brand: Brand-Rex
Porturi:12Categorie:OpticTehnologie:The FibrePlus 19” 1U fibre Optic P..

Filtru

  • BRANDURI