FO

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
22,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 18,93 RON
LC Duplex Multimode Adapter with metal s
Cod produs: BCBHCLCMM001
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
1.242,74 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.044,32 RON
LC SM Module 2f SM LC 1 MPO
Cod produs: BCMTCAHDML008122
Brand: Brand-Rex
Cabling:Ports:Garantie :12 Luni..
46,97 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 39,47 RON
Mechanical Splice - 250um 900um
Cod produs: BCFPCMS001
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
12,27 RON
In Stock
Fără TVA: 10,31 RON
Pigtail SC OM3 50/125 2m
Cod produs: BCHOTSCOM3002
Brand: Brand-Rex
Tip:Pigtail SC OM3 50/125Lungime:2 MDescriere:Garantie :12 Luni..
64,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 54,16 RON
SC APC SM Connector - G652D
Cod produs: BCFOCACFT008001
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..
5,06 RON
In Stock
Fără TVA: 4,25 RON
SC Duplex Multimode Adapter with metal s
Cod produs: BCBHCDCMM001
Brand: Brand-Rex
Descriere:SC Duplex Multimode AdaptorGarantie :12 Luni..
60,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 50,73 RON
SC UPC MM Connector - 50/125 OM3
Cod produs: BCFOCUCFTOM3001
Brand: Brand-Rex
Garantie :12 Luni..

Filtru

  • BRANDURI