Active

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
496,78 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 417,46 RON
AT-FS750/16 16 Port Fast Ethernet Smart Switch (Web ..
Cod produs: ALATFS75016
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizViteza de transfer a datelor:14880-1488000 ppsGreutat..
574,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 483,00 RON
AT-GS900/16 16 port 10/100/1000TX unmanged switch, ..
Cod produs: ALATGS90016
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizFull Duplex:YViteza de transfer a datelor:1 488 000 p..
188,03 RON
In Stock
Fără TVA: 158,01 RON
AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode fibre
Cod produs: ALATSPFX2
Brand: Diversi
Tip fibra:MMFLungimea de unda:1310 nmSource:ICEcat.bizInterfata:LCTemp..
280,01 RON
In Stock
Fără TVA: 235,30 RON
AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX, TX1310nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC13
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
333,49 RON
In Stock
Fără TVA: 280,24 RON
AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX, TX1510nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC15
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
597,15 RON
In Stock
Fără TVA: 501,81 RON
AT-SPTX - 100m 1000Base TX SFP
Cod produs: ALATSPTX
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizInterfata:RJ-45Plug and Play:YDistanta maxima de func..
18.546,76 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 15.585,51 RON
Business Wireless LAN Controller
Cod produs: ZXNXC5500EU0101
Brand: ZyXEL
Descriere:Deploy and Manage a Highly Scalable, Worry-Free WLANZyXEL’s ..
351,60 RON
In Stock
Fără TVA: 295,46 RON
DAC10G-1M, 10G(SFP+)direct attach cab1 m
Cod produs: ZXDAC10G1MZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meterGaran..
45,29 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 38,06 RON
DBA0020C ADAPTOR CROSSOVER
Cod produs: PS04007040
Brand: Perle Systems
Garantie :12 Luni..
1.476,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.240,81 RON
E-icard 8 AP NXC2500 License E-icard 8AP
Cod produs: ZXLICAPZZ0003F
Brand: ZyXEL
Pachetul contine:Garantie :12 Luni..
1.476,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.240,81 RON
E-ICARD to enable ZyMesh function on NXC
Cod produs: ZXLICMESHZZ0001
Brand: ZyXEL
Descriere:E-ICARD to enable ZyMesh function on NXC2500Type: Upgrade li..
1.448,99 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.217,64 RON
E.icard 8AP UAG4100 license UAG4100
Cod produs: ZXLICEAPZZ0001F
Brand: ZyXEL
Descriere:Zyxel E-iCard - Licence (upgrade license) - 8 to 16 access p..
71,51 RON
In Stock
Fără TVA: 60,09 RON
ES-108AV3 / 8 port 10/100 Desk Switch
Cod produs: ZXES108AV3EU0101
Brand: ZyXEL
Descriere:Zyxel ES-108A V3 8-PORT DESKT SWITCH FAST ETHERNET-METAL HOU..
635,46 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 534,00 RON
ES1100-16P 16-port 10/100Mbps Ethernet
Cod produs: ZXES110016PEU01
Brand: ZyXEL
Porturi:Switch Fabric:Switching Forwarding Rate:Management:Security Fe..
2.443,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.053,28 RON
Ethernet Extender eX-1S110-BNC EU
Cod produs: PS6003512
Brand: Perle Systems
Descriere:Ethernet Copper ExtendersWhen you need to extend Ethernet se..

Filtru

  • BRANDURI