Active

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
120,17 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 100,98 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPSP85B33CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere:Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with lower..
271,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 228,20 RON
SFP 10 Gb/s 850nm, 300m LC
Cod produs: QAAPX85B30CDL03
Brand: Qubs Active
Descriere: Duplex LC Connector Support hot-pluggable Metal with low..
55,26 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 46,44 RON
SFP 1000 BASE-PX20D, SC CONECTOR
Cod produs: RSISCOMGX20DM-R
Brand: Raisecom
Descriere:1000BASE-PX20 SFP type GEPON OLT plug in tranceiver for dual..
37,24 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 31,29 RON
SFP 155Mb/s 1310nm, 10km
Cod produs: QAGLCFE100LX
Brand: Diversi
Garantie :12 Luni..
6.985,75 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.870,38 RON
SFP 4X11.3G 1271/1291/1311/1331nm
Cod produs: QAAPQPLR4CL1AA
Brand: Qubs Active
Descriere:4 CWDM lanes MUX/DEMUX design 4 independent full-duplex cha..
5.408,61 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.545,05 RON
SFP 4X11.3G 1310nm, 10 KM MPO
Cod produs: QAAPQPLR4CM1A
Brand: Qubs Active
Descriere:4 independent full-duplex channels Up to10.3125Gbps data rat..
1.015,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 853,00 RON
SFP Up to 4X10.5G 1271/1291/1311/1331nm
Cod produs: QAAPQPSR4CM01A
Brand: Qubs Active
Descriere:4 independent full-duplex channels Up to10.5Gbps data rate p..
292,28 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 245,61 RON
SFP+10G, 1310,10 KM
Cod produs: QAPJ9151A
Brand: Qubs Active
Garantie :12 Luni..
1.510,34 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.269,19 RON
SFP10G-LR 10G SFP+ modulWavelength 131nm
Cod produs: ZXSFP10GLRZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL SFP10G-LR 10G Gigabit 10GBase-LR Single Mode Fibre SFP..
755,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 635,10 RON
SFP10G-SR 10G SFP+ modulWavelength 850nm
Cod produs: ZXSFP10GSRZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short rang..
5.514,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.634,16 RON
Short-Depth Rack Console with 19 in. LCD
Cod produs: TLB02100019SH
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■Mounts in 19" to 30" deep cabinets■Full 19" LCD..
1.634,91 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.373,87 RON
Sophos AP 55 (ETSI) access point plain, ..
Cod produs: SHA5CZTCHNE
Brand: Sophos
Garantie :12 Luni..
1.614,18 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.356,45 RON
SP350E One-click Printer at HotSpot UAG4
Cod produs: ZXSP350EEU0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:PrinterConnectivity TechnologyWiredInterfaceLANMedia Handlin..
523,35 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 439,79 RON
SPEED LE1P
Cod produs: PS4003230
Brand: Perle Systems
Descriere:SPEED LE - PCI Serial Port CardsPerle's SPEED LE range of un..
755,11 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 634,55 RON
SPEED LE1P Express
Cod produs: PS4003330
Brand: Perle Systems
Descriere:SPEED LE - PCI Serial Port CardsPerle's SPEED LE range of un..

Filtru

  • BRANDURI