Active

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
130,55 RON
In Stock
Fără TVA: 109,71 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1550nm,Garantie :12 Luni..
61,08 RON
In Stock
Fără TVA: 51,33 RON
Qubs Switch 16*10/100TX, plastic case, alimentare ..
Cod produs: QA20X16E
Brand: Qubs Active
Porturi:16 x 10/100 Auto-NegotiationStandard Compliance:IEEE802.3 10Ba..
806,25 RON
In Stock
Fără TVA: 677,52 RON
Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nm
Cod produs: QB30G02SCSFP
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nmGarantie :12 ..
171,99 RON
In Stock
Fără TVA: 144,53 RON
Qubs Wireless Access Point, 54Mb/s, Extended Range
Cod produs: QA705401APE
Brand: Qubs Active
Standarde:IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.3, IEEE802.3uTehnologie:2x..
75,84 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 63,73 RON
Qubs Wireless Router 4x10/100 LAN, 1xWAN, 54M, ..
Cod produs: QA705401WG
Brand: Qubs Active
Tip:Wireless Broadband RouterViteza de transfer a datelor:54 Mbps (Aut..
4.179,99 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.512,60 RON
Rack Console with 17 in. LCD - Includes
Cod produs: TLB02100017
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■Space savings with 1U 19-inch, rack-mount drawe..
4.179,99 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.512,60 RON
Rack Console with 19 in. LCD
Cod produs: TLB02100019
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■Features 19-inch LCD TFT active-matrix, color p..
977,01 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 821,02 RON
RC552-FE Module 802.3ah OAM MC
Cod produs: RSRC552FE
Brand: Raisecom
Descriere:Ethernet over FiberRC552-FE, RC552-GERC552-FE and RC552-GE (..
1.123,38 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 944,02 RON
RC552-GE (Rev.D)
Cod produs: RSRC552GE
Brand: Raisecom
Descriere:Ethernet over FiberRC552-FE, RC552-GERC552-FE and RC552-GE (..
139,78 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 117,46 RON
RM410 Zyxel RM410 rackmount Kit for XS39
Cod produs: ZXRM410ZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:• Two front mounting brackets (short) and two rear mounting ..
94,74 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 79,61 RON
Router 418Nv2Wireless 802.11n (300Mbps)
Cod produs: ZXNBG418NV2EU01
Brand: ZyXEL
Descriere:Tip: Router Porturi: 1 x 10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port wit..
1.227,71 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.031,69 RON
RPS300 Zyxel RPS300 redundantpowersupply
Cod produs: ZXRPS300ZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:Zyxel RPS300 Redundant Power Supply for 3700 SwitchesNon-PoE..
1.532,61 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.287,91 RON
RPS600-HP Zyxel RPS600-HP
Cod produs: ZXRPS600HPZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches..
7.595,39 RON
In Stock
Fără TVA: 6.382,68 RON
S-10GR-STS - 10 Gigabit Media and Rate C
Cod produs: PS05060622
Brand: Perle Systems
Garantie :12 Luni..
1.006,75 RON
In Stock
Fără TVA: 846,01 RON
S1728GWR-4P-AC / 24*10/100/1000Base-T, 4*1000Base-X..
Cod produs: HWS1728GWR4P
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100/1000Base-T (4 x SFP)Switching capacity:56 Gbit/sSw..

Filtru

  • BRANDURI