Active

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
959,95 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 806,68 RON
RC552-FE Module 802.3ah OAM MC
Cod produs: RSRC552FE
Brand: Raisecom
Descriere:Ethernet over FiberRC552-FE, RC552-GERC552-FE and RC552-GE (..
1.103,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 927,54 RON
RC552-GE (Rev.D)
Cod produs: RSRC552GE
Brand: Raisecom
Descriere:Ethernet over FiberRC552-FE, RC552-GERC552-FE and RC552-GE (..
139,22 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 116,99 RON
RM410 Zyxel RM410 rackmount Kit for XS39
Cod produs: ZXRM410ZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:• Two front mounting brackets (short) and two rear mounting ..
94,37 RON
In Stock
Fără TVA: 79,30 RON
Router 418Nv2Wireless 802.11n (300Mbps)
Cod produs: ZXNBG418NV2EU01
Brand: ZyXEL
Descriere:Tip: Router Porturi: 1 x 10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port wit..
1.222,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.027,54 RON
RPS300 Zyxel RPS300 redundantpowersupply
Cod produs: ZXRPS300ZZ0101F
Brand: ZyXEL
Descriere:Zyxel RPS300 Redundant Power Supply for 3700 SwitchesNon-PoE..
1.526,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.282,71 RON
RPS600-HP Zyxel RPS600-HP
Cod produs: ZXRPS600HPZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches..
989,15 RON
In Stock
Fără TVA: 831,22 RON
S1728GWR-4P-AC / 24*10/100/1000Base-T, 4*1000Base-X..
Cod produs: HWS1728GWR4P
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100/1000Base-T (4 x SFP)Switching capacity:56 Gbit/sSw..
945,98 RON
In Stock
Fără TVA: 794,94 RON
S2700-26TP-SI-AC / 24*10/100Base-T, 2 Combo GE (10/..
Cod produs: HWS270026TPSIAC
Brand: Huawei
Porturi:24 x 10/100Base-TX (2 x gigabit combo ports (10/100/1000Base-T..
3.019,02 RON
In Stock
Fără TVA: 2.536,99 RON
S5700-24TP-SI-AC / 20*10/100/1000Base-T, 4*100/1000..
Cod produs: HWS570024TPSIAC
Brand: Huawei
Porturi:20 x 10/100/1000Base-T (4 x GE Combo1 x USB for auto-config)Sw..
9.921,39 RON
In Stock
Fără TVA: 8.337,30 RON
S5700-52C-SI-AC-2SFPP / 48*10/100/1000Base-T Ch 2 Sl..
Cod produs: HWS570052CSIAC2SFP
Brand: Huawei
Porturi:48 x 10/100/1000Base-T (1 x USB2 x 10GE SFP+ subcard)Switching..
1.745,36 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.466,69 RON
SBG3600-NB00
Cod produs: ZXSBG3600NB00EU01V
Brand: ZyXEL
Garantie :24 Luni..
384,70 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 323,28 RON
SFP 1.25Gb/s 1270/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSCXX123CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connector Hot-pluggabl..
408,68 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 343,43 RON
SFP 1.25Gb/s 1270/1610Rx80Km LC
Cod produs: QAAPSCXX123CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:Up to 1.25Gb/s dual data links Hot-pluggable SFP footprint..
109,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 91,65 RON
SFP 1.25Gb/s 1310nm, 20km LC
Cod produs: QAAPS31123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310nm, 20km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/..
145,00 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 121,85 RON
SFP 1.25Gb/s 1310nm, 40km LC
Cod produs: QAAPS31123CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310nm, 40km LCProduct Features Up to 1.25Gb/s..

Filtru

  • BRANDURI