Active

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
533,35 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 448,19 RON
PLA5456 Twin Pack 2x 1200Mbps MIMO Power
Cod produs: ZXPLA5456EU0201
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL PLA5456 Twin Pack, 2x AV2 1800Mbps MIMO Powerline Pass..
551,18 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 463,18 RON
PoE-Injector 802.3at(Gbit/30W) PowerCord
Cod produs: SHPOEZTCHEU
Brand: Sophos
Garantie :24 Luni..
237,30 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 199,41 RON
Prestige P-660HN-T3A, 150Mbps 802.11n
Cod produs: ZX91004989010B
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL Prestige P-660HN-T3A, 150Mbps 802.11n Wireless ADSL2+ ..
1.657,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.392,91 RON
ProSafe 48x 10/100 Smart Switch with 2x Gigabit Ports
Cod produs: NGFS750T2EU
Brand: Netgear
Descriere:Garantie :24 Luni..
46,20 RON
In Stock
Fără TVA: 38,82 RON
Qubs Broadband router, 1 WAN, 4 LAN
Cod produs: QAR40X04E
Brand: Qubs Active
Porturi:LAN-4 10/100M Auto-Negotiation RJ45 ports (auto MDI/MDIX)WAN -..
68,91 RON
In Stock
Fără TVA: 57,91 RON
Qubs MC 10/100 RJ45 to 100M SC SM, 20km
Cod produs: QAMC103SM
Brand: Qubs Active
Standard:IEEE 802.3/IEEE 802.3uAlimentare:sursa externa de alimentare,..
164,53 RON
In Stock
Fără TVA: 138,26 RON
Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310n
Cod produs: QAMSM321BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310nGarantie :12 Luni..
179,58 RON
In Stock
Fără TVA: 150,91 RON
Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490n
Cod produs: QAMSM321ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490nGarantie :12 Luni..
102,96 RON
In Stock
Fără TVA: 86,52 RON
Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0Gbps
Cod produs: QAMSM311LSBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0GbpsGarantie :12 Luni..
113,62 RON
In Stock
Fără TVA: 95,48 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1310nmGarantie :12 Luni..
127,47 RON
In Stock
Fără TVA: 107,12 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1550nm,Garantie :12 Luni..
59,65 RON
In Stock
Fără TVA: 50,13 RON
Qubs Switch 16*10/100TX, plastic case, alimentare ..
Cod produs: QA20X16E
Brand: Qubs Active
Porturi:16 x 10/100 Auto-NegotiationStandard Compliance:IEEE802.3 10Ba..
787,10 RON
In Stock
Fără TVA: 661,43 RON
Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nm
Cod produs: QB30G02SCSFP
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nmGarantie :12 ..
167,90 RON
In Stock
Fără TVA: 141,09 RON
Qubs Wireless Access Point, 54Mb/s, Extended Range
Cod produs: QA705401APE
Brand: Qubs Active
Standarde:IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.3, IEEE802.3uTehnologie:2x..
74,07 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 62,24 RON
Qubs Wireless Router 4x10/100 LAN, 1xWAN, 54M, ..
Cod produs: QA705401WG
Brand: Qubs Active
Tip:Wireless Broadband RouterViteza de transfer a datelor:54 Mbps (Aut..

Filtru

  • BRANDURI