Switch

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
13.351,22 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 11.219,51 RON
NC Cat5 IP KVM Switch - 16 Port, 4+1 Use
Cod produs: TLB072016IP4
Brand: Tripp Lite
Descriere:NetCommander 16-Port Cat5 IP KVM Switch 1U Rack-Mount 4+1 Us..
12.770,76 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 10.731,73 RON
NC Cat5 IP KVM Switch - 32 Port, 2+1 Use
Cod produs: TLB072032IP2
Brand: Tripp Lite
Descriere:NetCommander 32-Port Cat5 IP KVM Switch 1U Rack-Mount 2+1 Us..
22.057,70 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 18.535,88 RON
NC Cat5 IP KVM Switch - 32 Port, 4+1 Use
Cod produs: TLB072032IP4
Brand: Tripp Lite
Descriere:NetCommander 32-Port Cat5 IP KVM Switch 1U Rack-Mount 4+1 Us..
7.343,70 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 6.171,18 RON
NetDirector Console (19 in.) with 16Port
Cod produs: TLB07001619
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■16-port Cat5 KVM Switch with built-in 19" Monit..
5.950,68 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.000,57 RON
NetDirector Console (19 in.) with 8Port
Cod produs: TLB07000819
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■8-port Cat5 KVM Switch with built-in 19" Monito..
8.446,50 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7.097,90 RON
NetDirector Console with 16Port Cat5 IP
Cod produs: TLB07001619IP
Brand: Tripp Lite
Descriere:Key Features■16-Port, 1+1 User NetCommander Cat5 IP KVM Swit..
383,55 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 322,31 RON
Netgear Switch Gs108ev3 Unmanged 8port G
Cod produs: NGGS108E300PES
Brand: Netgear
Garantie :24 Luni..
6.516,56 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.476,10 RON
Perle Systems SFP PSFP-10GD-S2LC10
Cod produs: PS05059680
Brand: Perle Systems
Descriere:PSFP-10GD-S2LC10 -10 Gigabit SFP+ Small Form Pluggable - 10G..
1.648,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.385,42 RON
ProSafe 48x 10/100 Smart Switch with 2x Gigabit Ports
Cod produs: NGFS750T2EU
Brand: Netgear
Descriere:Garantie :24 Luni..
163,87 RON
In Stock
Fără TVA: 137,71 RON
Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310n
Cod produs: QAMSM321BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310nGarantie :12 Luni..
178,87 RON
In Stock
Fără TVA: 150,31 RON
Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490n
Cod produs: QAMSM321ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490nGarantie :12 Luni..
102,57 RON
In Stock
Fără TVA: 86,19 RON
Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0Gbps
Cod produs: QAMSM311LSBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0GbpsGarantie :12 Luni..
113,17 RON
In Stock
Fără TVA: 95,10 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1310nmGarantie :12 Luni..
126,96 RON
In Stock
Fără TVA: 106,69 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1550nm,Garantie :12 Luni..
59,42 RON
In Stock
Fără TVA: 49,93 RON
Qubs Switch 16*10/100TX, plastic case, alimentare ..
Cod produs: QA20X16E
Brand: Qubs Active
Porturi:16 x 10/100 Auto-NegotiationStandard Compliance:IEEE802.3 10Ba..

Filtru

  • BRANDURI