Module switch

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
791,22 RON
In Stock
Fără TVA: 664,89 RON
AT-A14 Uplink 1000Base TX/RJ45 / EoL
Cod produs: ALATA14
Brand: Diversi
Porturi cupru:1 x 100/1000BASE-TViteza:100 Mbps 1000 MbpsGarantie :60 ..
189,01 RON
In Stock
Fără TVA: 158,83 RON
AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode fibre
Cod produs: ALATSPFX2
Brand: Diversi
Tip fibra:MMFLungimea de unda:1310 nmSource:ICEcat.bizInterfata:LCTemp..
281,46 RON
In Stock
Fără TVA: 236,52 RON
AT-SPFXBD-LC-13 100BaseFX, TX1310nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC13
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
335,22 RON
In Stock
Fără TVA: 281,70 RON
AT-SPFXBD-LC-15 100BaseFX, TX1510nm, Single-mode B..
Cod produs: ALATSPFXBDLC15
Brand: Diversi
Garantie :60 Luni..
600,26 RON
In Stock
Fără TVA: 504,42 RON
AT-SPTX - 100m 1000Base TX SFP
Cod produs: ALATSPTX
Brand: Diversi
Source:ICEcat.bizInterfata:RJ-45Plug and Play:YDistanta maxima de func..
6.439,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.411,73 RON
Perle Systems SFP PSFP-10GD-S2LC10
Cod produs: PS05059680
Brand: Perle Systems
Descriere:PSFP-10GD-S2LC10 -10 Gigabit SFP+ Small Form Pluggable - 10G..
159,53 RON
In Stock
Fără TVA: 134,06 RON
Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310n
Cod produs: QAMSM321BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310nGarantie :12 Luni..
174,12 RON
In Stock
Fără TVA: 146,32 RON
Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490n
Cod produs: QAMSM321ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490nGarantie :12 Luni..
99,85 RON
In Stock
Fără TVA: 83,91 RON
Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0Gbps
Cod produs: QAMSM311LSBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0GbpsGarantie :12 Luni..
110,17 RON
In Stock
Fără TVA: 92,58 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221BBG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1310nmGarantie :12 Luni..
123,61 RON
In Stock
Fără TVA: 103,87 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221ABG
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1550nm,Garantie :12 Luni..
763,03 RON
In Stock
Fără TVA: 641,20 RON
Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nm
Cod produs: QB30G02SCSFP
Brand: Qubs Active
Descriere:Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nmGarantie :12 ..
370,57 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 311,40 RON
SFP 1.25Gb/s 1270/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSCXX123CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connector Hot-pluggabl..
393,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 330,80 RON
SFP 1.25Gb/s 1270/1610Rx80Km LC
Cod produs: QAAPSCXX123CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:Up to 1.25Gb/s dual data links Hot-pluggable SFP footprint..
105,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 88,30 RON
SFP 1.25Gb/s 1310nm, 20km LC
Cod produs: QAAPS31123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310nm, 20km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/..

Filtru

  • BRANDURI