GBIC

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
307,65 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 258,53 RON
SFP+10G, 1310,10 KM
Cod produs: QAPJ9151A
Brand: Qubs Active
Garantie :12 Luni..
1.506,96 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.266,35 RON
SFP10G-LR 10G SFP+ modulWavelength 131nm
Cod produs: ZXSFP10GLRZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL SFP10G-LR 10G Gigabit 10GBase-LR Single Mode Fibre SFP..
754,08 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 633,68 RON
SFP10G-SR 10G SFP+ modulWavelength 850nm
Cod produs: ZXSFP10GSRZZ010
Brand: ZyXEL
Descriere:ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short rang..
164,85 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 138,53 RON
SPF 1000Mb/s RJ45
Cod produs: QAAP-ST1
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1000Mb/s RJ45Garantie :12 Luni..
4.276,75 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.593,91 RON
ZyXEL EM-422 / 10G Module for XFP Transceivers
Cod produs: ZX91010151001B
Brand: ZyXEL
Descriere:Ports2 open 10-GbE XFP transceiver slotsPhysical characteris..
450,17 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 378,29 RON
ZyXEL SFP-LX-10-D / 1000BaseLX SFP Module
Cod produs: ZX91010203001B
Brand: ZyXEL
Descriere:Optcore's SFP-LX-10-D-C is a high performance and cost effec..
270,58 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 227,38 RON
ZyXEL SFP-SX-D / 1000BaseSX SFP Module
Cod produs: ZX91010204001B
Brand: ZyXEL
Descriere:The ZyXEL SFP-SX-D compatible Gigabit 1000Base-SX (LC) MM SF..

Filtru

  • BRANDURI