GBIC

Vizualizare ca: Listă / Grid
Stoc:
Sortare:
135,93 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 114,23 RON
SFP 1.25Gb/s 1310nm, 40km LC
Cod produs: QAAPS31123CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310nm, 40km LCProduct Features Up to 1.25Gb/s..
113,47 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 95,35 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB34123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km LCProduct Features  Up to 1...
472,73 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 397,25 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km LC
Cod produs: QAAPCS34123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere: Two Bi-Directional transceivers in oneSFP package Duplex ..
124,69 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 104,78 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB34123CDS20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1490Rx20Km SCProduct Features  Up to 1...
113,47 RON
In Stock
Fără TVA: 95,35 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB35123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km LCProduct Features Up to 1.2..
124,69 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 104,78 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB35123CDS20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx20Km SCProduct Features  Up to 1...
113,47 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 95,35 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km LC
Cod produs: QAAPSB35123CDL3
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km LCProduct Features  Up to 1.2..
113,47 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 95,35 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km SC
Cod produs: QAAPSB35123CDS3
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx3Km SCProduct Features  Up to 1.2..
180,82 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 151,95 RON
SFP 1.25Gb/s 1310Tx/1550Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSB34123CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Single LC connector Hot-pluggabl..
192,04 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 161,38 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km LC
Cod produs: QAAPSB43123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km LCProduct Features  Up to 1...
405,37 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 340,65 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km LC
Cod produs: QAAPCS43123CDL20
Brand: Qubs Active
Descriere:Two Bi-Directional transceivers in oneSFP package Duplex LC..
214,50 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 180,25 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km SC
Cod produs: QAAPSB43123CDS20
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx20Km SCProduct Features  Up to 1...
259,42 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 218,00 RON
SFP 1.25Gb/s 1490Tx/1310Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSB43123CDL40
Brand: Qubs Active
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Single LC connector Hot-pluggabl..
506,40 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 425,55 RON
SFP 1.25Gb/s 1550nm, 120km LC
Cod produs: QAAPS55123CDLB2
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550nm, 120km LCProduct Features  Up to 1.25Gb..
326,77 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 274,60 RON
SFP 1.25Gb/s 1550nm, 80km LC
Cod produs: QAAPS55123CDL80
Brand: Qubs Active
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1550nm, 80km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/..

Filtru

  • BRANDURI